Агентство нерухомості "Рієлтор-експерт Анна Подсадных"

Херсон, Херсон

+380954279154

info@vhersone.com.ua

7 переваг роботи з професійним ріелтором Ганною Подсадних


1. Досвід роботи 12 років на ринку – більше 500 сімей продали з моєю допомогою своє житло і купили нове, залишилися настільки задоволені швидкістю і якістю наданої послуги, що із задоволенням рекомендують мене друзям.


2. Використання у роботі кращих сучасних маркетингових технологій. Рекламна кампанія в 10 разів більше, ніж в інших агентствах нерухомості. Ми охопимо весь ринок і залучимо максимальне число покупців. Досвід і аналіз рекламних джерел дозволяє розміщувати рекламу найбільш ефективно і абсолютно безкоштовно для вас. Інтернет, друковані видання, зовнішня реклама - всі ці ресурси задіюються по максимуму.


3. Щотижня Ви будете отримувати докладний звіт по просуванню Вашого об'єкта, що б бути в курсі того, що відбувається.


4. Я цілеспрямована, відповідальна та пунктуальна. Це означає, що Ви зможете спокійно і розслаблено спостерігати, як я продаю Ваш об'єкт на найкращих для Вас умовах.


5. Для продажу Вашого об'єкту Я створю красиві фото і відео презентації, текст, що продає, цільову ефективну сторінку, надрукуємо флаєра, візитки, розробимо та реалізуємо контекстну і зовнішню рекламу. Ваш об'єкт нерухомості буде представлений «смачним» на ринку нерухомості – це означає, що ми залучимо максимальна кількість зацікавлених покупців і продамо Ваш об'єкт за максимальною ціною.


6. Я врятую вас від непотрібних дзвінків, зайвої суєти, некомпетентних виконавців, які не будуть турбувати вас в самий невідповідний момент, відволікаючи від важливих справ.


7. Моя робота – це комплексний підхід до поставленого завдання, це економія Вашого часу і нервів. Завдяки мій роботі Ви зможете заощадити понад 1000 у.е.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук