Агентство нерухомості "Новий берег"

Одеса, вул. Гагарінське плато 5/3, оф.512

(048) 785-47-11, 785-47-21

info@novy-bereg.com

Агентство нерухомості "Новий берег" надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов'язаних з купівлею, продажем, орендою житлової та комерційної нерухомості в м. Одеса.

Купівля, продаж і оренда нерухомості в Одесі і передмісті

Вам необхідно купити, зняти, продати або здати в оренду квартиру? Новий берег має у своєму розпорядженні найбільшу на ринку базу даних об'єктів нерухомості, які продаються, купуються або здаються в оренду у Одесі.

Наша база даних поповнюється і оновлюється щодня, завдяки прямим зверненням клієнтів, ексклюзивними договорами з продавцями нерухомості, а також шляхом моніторингу спеціалізованих видань про нерухомість і всіх доступних баз даних інформаційних агентств.

Будинки, котеджі, дачі, земельні ділянки в Одеса та Одеської області

Бажаєте купити або зняти житло за містом? У структурі Новий берег працює спеціалізований відділ заміської нерухомості, фахівці якого завжди готові запропонувати Вам широкий вибір будинків, дач і котеджів, які можна купити або взяти в оренду в околицях Одеси. Також до послуг клієнтів нашої компанії база даних пропозицій по вільних земельних ділянок, виставлених на продаж або здаються в оренду в передмісті.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук