Агентство нерухомості "Челсі"

Рівне, вул. Драгоманова, буд.1, офіс 8

(0362) 62-09-09, 62-01-19, (067) 362-95-50

chelsi_rivne@mail.ru

Визнаний лідер ринку нерухомості Рівного – агентство нерухомості «Челсі» розпочало свою діяльність в квітні 1996 року. Практично з моменту свого заснування АН “Челсі” є членом Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України.

Колектив агентства складають спеціалісти з вищою та спеціальною освітою. Працівники агентства на чолі з директором пройшли навчання та успішно склали іспити за професійною програмою “Операції з житловою та нежитловою нерухомістю” в Київському коледжі нерухомості. Директор підприємства Юдович Алла Павлівна має почесні нагороди від Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Асоціації фахівців з нерухомості, Рівненської міської ради та виконавчого комітету за високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток ріелторського бізнесу, та в розвиток підприємництва і формування ринкової інфраструктури в Україні.

Підприємство надає посередницькі послуги в операціях з нерухомим майном (купівля, продаж, обмін, оренда), проводить консультації з питань цивільного, сімейного та житлового законодавства, активно співпрацює з банківськими установами по програмах “Житло в кредит”, проводить пошук інвесторів.

Агентство нерухомості “Челсі” має значний позитивний досвід участі в процедурах державних закупівель.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук