Агентство нерухомості "Альянс"

Київ, Киев, Рыжская 13-8\а

80678001500

gerrald2014@yandex.ru

Компанія A (Альянс-Estate) Група пропонує широкий вибір нерухомості на всій території Північного Кіпру.Фахівці компанії надають своїм міжнародним клієнтам консультації з усіх питань, що стосуються нерухомості і будівельних робіт на Кіпрі, запропонувавши повний спектр того, що тільки може запропонувати сфера нерухомості на північній частині острова.

Це можуть бути побудовані на замовлення вілли, нова квартири або дворівневі дуплекси. Можливо, вам цікава нерухомість поруч з гольф-клубом, по побудована найвищим стандартам, або продаж земельних ділянок. Ми також займаємося великими інвестиційними проектами для корпоративних клієнтів або готові вам допомогти в покупці розкішних готелів або казино.
Ми пишаємося тим, що працюємо з більшістю найбільших розробників на острові, що дозволяє нам запропонувати своїм покупцям велику різноманітність у виборі об'єктів. Наша велика база даних містить інформацію про всі об'єкти нерухомості для продажу, з докладними описом, включаючи фотографії, плани і ціни, що дозволяє нашим відвідувачам вибрати саме те, що найкращим чином відповідає вашим потребам. База даних включає не тільки пропозиції девелоперів, а й варіанти вторинної нерухомості на всій території Північного Кіпру.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук