Нерухомість від забудовників

Агентство нерухомості "Альянс"

Поштова адреса Київ, Киев, Рыжская 13-8\а
Контактні телефони 80678001500
Контактний mail gerrald2014@yandex.ru
Сайт

Опис Альянс

Компанія A (Альянс-Estate) Група пропонує широкий вибір нерухомості на всій території Північного Кіпру.Фахівці компанії надають своїм міжнародним клієнтам консультації з усіх питань, що стосуються нерухомості і будівельних робіт на Кіпрі, запропонувавши повний спектр того, що тільки може запропонувати сфера нерухомості на північній частині острова.

Це можуть бути побудовані на замовлення вілли, нова квартири або дворівневі дуплекси. Можливо, вам цікава нерухомість поруч з гольф-клубом, по побудована найвищим стандартам, або продаж земельних ділянок. Ми також займаємося великими інвестиційними проектами для корпоративних клієнтів або готові вам допомогти в покупці розкішних готелів або казино.
Ми пишаємося тим, що працюємо з більшістю найбільших розробників на острові, що дозволяє нам запропонувати своїм покупцям велику різноманітність у виборі об'єктів. Наша велика база даних містить інформацію про всі об'єкти нерухомості для продажу, з докладними описом, включаючи фотографії, плани і ціни, що дозволяє нашим відвідувачам вибрати саме те, що найкращим чином відповідає вашим потребам. База даних включає не тільки пропозиції девелоперів, а й варіанти вторинної нерухомості на всій території Північного Кіпру.

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Гарячі пропозиції
Швидкий пошук