Єврохолдінг

Новобудови Єврохолдінг

будує з 1998
euroholding.net.ua
3 проєкти
будується
5 проєктів
реалізовано
Усі міста
Луцьк
Калуш
Володимир
Зміїнець

Про будівельну компанію Єврохолдінг

Будівельна компанія Єврохолдінг розпочала свою діяльність у серпні 1998 року та вже здобула успішний досвід системного управління нерухомістю, зокрема у створенні концепцій, проєктуванні, будівництві об'єктів торговельного, розважального, житлового і бізнесового призначення.

Нині забудовник займається розвитком низки житлових і комерційних об'єктів, які перебувають на різних етапах зведення, здійснює розробку та впровадження нових, сучасних концепцій у будівельній галузі та архітектурі. Всі проєкти забудовника є авторськими, з окремим характером та своєю історією. Візитівкою компанії є сучасний і яскравий житловий комплекс Яровиця у Луцьку, який здобув відзнаку кращий «Дім 2018» та нагороду «Найкращий комплекс 2017». Інший житловий комплекс забудовника - Яровиця Парк є найкращим, на думку мешканців, будинком у серці Володимир-Волинського, а житловий комплекс Яровиця Life, що у Калуші — окрасою Івано-Франківщини.

Компанія впевнено дотримується стандартів сучасного якісного будівництва і дбає про те, аби клієнти почувалися у затишку і комфорті. Кожен житловий комплекс будується з урахуванням усіх вимог безпеки. Основними елементами кожного проєкту є цілодобова охорона, організаційна система доступу на територію та відеонагляд. Єврохолдінг приємно дивує своїх клієнтів новим стандартами енергоощадності та архітектурними новинками. Йдеться про сучасні системами вентильованого фасаду, енергоощадливі шумоізоляційні вікна, новітні підземні паркінги. 

Фахівці компанії займаються доброустроєм територій, створенням зелених зон, будівництвом тротуарів, сучасних велопарковок, спортивних майданчиків, зон для відпочинку, а також побудують якісні та безпечні дитячі та спортивні майданчики.

Компанія доводить свою відповідальність перед молодшим поколінням і впроваджує найсучасніші технології в будівництві. Забудовник використовує тільки якісні, екологічно безпечні та надійні матеріали, а також дбайливо та відповідально ставиться до навколишнього середовища. Єврохолдінг втілює у життя лише те, що дозволить зробити життя у нових оселях комфортним та приємним. Важливою складовою діяльності компанії є соціальна відповідальність. Єврохолдінг постійно співпрацює з Волинським фондом Допоможи дитині та Благодійним фондом Волинь-2014, облаштовує спеціальні контейнери для збору речей та передає їх тим, хто потребує.

Серед основних досягнень компанії — професійний колектив, перевірені партнери та низка успішних проєктів. Діяльність забудовника відзначили експерти та інвестори Західної України.