Ярковиця

Новобудови Ярковиця

будує з 2002
yarkovytsya.com.ua
7 проєктів
будується
29 проєктів
реалізовано
Усі міста
Івано-Франківськ
Вовчинець

Поточні проекти

12 проєктів

Реалізовані проекти

23 проєкти

Про будівельну компанію Ярковиця

Будівельна компанія Ярковиця займається будівництвом низки проєктів різноманітного призначення в затишних куточках Івано-Франківська. Локації, які обирає забудовник для своїх об'єктів, вирізняє розвинена транспортна та торговельна інфраструктура, а також екологічність.

Забудовник сповідує філософію індивідуального підходу до кожного свого об'єкта та інвестора. Будівельна компанія приємно здивує клієнтів комфортним і якісним житлом, а також ретельним дотриманням термінів введення об'єктів у експлуатацію, залученням сучасних будівельних технологій та сучасної техніки.

Спираючись — це ще й сімейна будівельна компанія, яка у своїй діяльності спирається на багаторічний досвід і найкращі традиції. Яскравим свідченням цього числення кількість вдячних інвесторів і висококваліфікованих спеціалістів. 

Забудовник пропонує нове, сучасне та продумане до дрібниць житло, де кожен зможе жити та відпочивати. Зелені зони стануть не лише окрасою житлових комплексів від забудовника, але й місцем для прогулянок і занять спортом. Зручні та численні паркомісця стануть у пригоді власникам авто, а охорона та відеонагляд забезпечать безпекою.

Ярковиця — це забудовник, який готовий втілити мрії про сучасну затишну і доступну оселю.