Центробуд

Новобудови Центробуд

будує з 2001
ibkcentrobud.com.ua
2 проєкти
будується
2 проєкти
реалізовано
Усі міста
Київ
Вишневе

Про будівельну компанію Центробуд

Інвестиційно-будівельна компанія Центробуд є класичною будівельною компанією, яка вже понад 20 років втілює у життя різноманітні проєкти житлової нерухомості та надає клієтам допомогу у вирішенні будь-яких питань: від отримання оптимальних технічних умов до введення об’єктів в експлуатацію.

Головним пріоритетом компанії є девелоперська діяльність та розвиток власних інвестиційних проєктів, передусім житлового спрямування. Основною спеціалізацією компанії є організація комплексного будівництва зі здачею об’єктів «під ключ», а також виконання основного переліку будівельних робіт за кошт самої компанії.

Вагомий досвід, власний технічний і кадровий потенціал уможливили введення в експлуатацію вагомого переліку будівельних об’єктів у столиці та околицях. Серед проєктів забудовника: індивідуальні котеджі, торгово-розважальні центри, офісні комплекси найвищого рівня.

Здобутий досвід та власні технічні потужності дозволяють впевнено конкурувати та створювати нові проєкти якісного екологічного житла у центрі столиці та в передмісті Києва.

Інвестиційно-будівельна компанія Центробуд є надійним партнером для втілення Ваших проєктів!