Будівельна група PARK

Новобудови Будівельна група PARK

будує з 2003
kiev-park.com
2 проєкти
будується
8 проєктів
реалізовано

Про будівельну компанію Будівельна група PARK

ПАРК – столична девелоперська компанія повного циклу, яка виконує всі види робіт. Молодий забудовник зосередив свою діяльність на комплексному обслуговуванні об'єктів, пошуці земельних ділянок, проєктних, будівельних та ремонтних роботах. Забудовник здійснює свою діяльність за допомогою підрядників і залучення надійних партнерів.

До 2018 року компанія зводила будинки переважно економ-класу, а зараз більшість проєктів забудовника реалізовані у сегменті «комфорт». Це сучасні житлові комплекси, що реалізують унікальні архітектурні концепції з використанням передових будівельних технологій та сучасних інженерних систем. 

У 2019 році будівельна компанія стала лауреатом премії Український Будівельний Олімп у номінації Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість і надійність. 

Бажання об'єднати людей із близьким рівнем доходу й схожими цінностями надихнуло у створити житло, де приємно проводити час з рідними та друзями.

Проєкти забудовника можуть похвалитися стильною архітектурою та сучасним стилем. До того ж життя у цих об'єктах дійсно може бути цілком комфортним та безпечним. Відмінна риса ПАРК – малоповерхові будинки, більшість з яких – п'ятиповерхівки. Компанія реалізує концепцію «місто у місті», що забезпечує свою внутрішню комерційну інфраструктуру на перших поверхах комплексу і впорядковану прибудинкову територію із зонами відпочинку для дітей та дорослих, а також майданчиками для спорту.

Серед новобудов забудовника в Києві, житлові комплекси Wood Park, Голосіївський квартал, Loft Park, Метро парк.

Мета девелопера полягає в створенні міцного, корисного та красивого житла за доступними цінами. Для покупців діють знижки і гнучкі умови розстрочки.

Також цього забудовника називають Парк