Нові Метри

Новобудови Нові Метри

будує з 2006
novimetry.com.ua
1 проєкт
будується
11 проєктів
реалізовано

Про будівельну компанію Нові Метри

Будівельна компанія Нові Метри займається зведенням будинків і надає свої послуги на ринку житлової нерухомості Ірпеня. Свою діяльність забудовник розпочав ще у 2009 році та вже встиг подарувати багатьом родинам комфортне і затишне житло.

Нові метри є компанією повного циклу, яка розв"яже будь-яке питання з обранням земельної ділянки, підготовкою архітектурної та кошторисної документації для будівництва будинку, укладанням договорів, здачею в експлуатацію.

Забудовник може пишатися якістю і швидкістю виконання робіт, комфортом своїх осель, вмінням задовольняти потреби клієнтів.

Компанія використовує сучасні, безпечні та екологічні матеріали від перевірених виробників.

Компанія спеціалізується передусім на ​​будівництві 5- і 10-поверхових будинків із продуманим сучасним плануванням і місцями для паркування. Квартири від забудовника оснащені сучасними комунікаційними системами, газопостачанням, електроживленням, водопостачанням і водовідведенням, а також лічильниками газу, світла та води. Ці будинки розташовані у мальовничих зелених куточках Ірпеня з можливістю дістатися до центру міста та столиці.

Фахівці компанії Нові Метри досконало виконують обов"язки та цінують кожного клієнта, враховуючи бажання та вимоги найвибагливішого клієнта.

Будівельна компанія Нові Метри створює будинки для життя. Нові Метри — інвестуй без ризику!