MS Імперіал

Новобудови MS Імперіал

будує з 2013
2 проєкти
будується
8 проєктів
реалізовано
Усі міста
Львів
Чернівці

Про будівельну компанію MS Імперіал

Будівельна компанія MS Імперіал розпочала свою діяльність у складний для країни час, однак успішно реалізувала низку вдалих проєктів, передусім завдяки використанню новітніх технологій, які гарантують клієнтам комфорт та затишок. Ні для кого не є таємницею, що кожне будівництво можуть супроводжувати нестандартні ситуації, вирішити які можуть тільки професіонали. Саме тому у штаті компанії MS Імперіал перебувають тільки кваліфіковані працівники.

Основним пріоритетом компанії MS Імперіал є увага до деталей, адже фірма володіє достатньою кількістю матеріальних та інтелектуальних ресурсів для вирішення найскладніших завдань. У компанії працюють спеціалісти з управління проєктами, працівники будови, архітектурне бюро, будівельна компанія – генеральний підрядник, відділ продажу, інженерне бюро, юридичний та фінансовий відділ та інші. 

Перед початком проєктуванням запланованого будівництва фахівці спілки спираються на лабораторні дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту, його склад, а також топографічну зйомку з усіма інженерними мережами та відмітками тощо.

Девелоперську компанію MS Імперіал було визнано професіоналом ринку житлової нерухомості жителями Західної України. За роки діяльності спілка здобула багато нагород і відзнак, серед яких нагороди “За інновації в житлових комплексах”,”Будівельна компанія року”, “Кращий рівень сервісу”, а також диплом учасника ярмарку житла 2016 і 2017 років і перемога за найкращий перспективний проект у номінації багатоквартирні житлові будинки 2017.

Також цього забудовника називають МС Імперіал