КУБ

Новобудови КУБ

будує з 2012
kyb.in.ua
7 проєктів
будується
10 проєктів
реалізовано

Поточні проекти

7 проєктів

Реалізовані проекти

10 проєктів

Про будівельну компанію КУБ

Спілка Куб активно розвивається на ринку житлової нерухомості Вінниці. Забудовник створює житло унікального та інноваційного формату, житло, яке помітно відрізняється від інших пропозицій, представлених сьогодні на ринку нерухомості. 

У портфоліо забудовника — малоповерхові елітні будинки із затишними прибудинковими ділянками та камерною атмосферою. Зазвичай будинки від Куб мають 3 поверхи та декілька прибудинкових ділянок.  Проєктанти компанії подбали про те, аби житло було безпечним і перебувало винятково у розпорядженні своїх власників! Завдяки власним огородженим земельним ділянкам із паркомісцями, приватність гарантована на 100%. Кожен будинок є підведеним до усіх необхідних комунальних систем: газопостачання, водопостачання та водовідведення та енергозабезпечення.

Компанія сповідує гнучкий підхід до побажань інвесторів, а фахівці прислухаються до їх пропозицій та робить усе можливе, щоб створити якісне і сучасне житло. Забудовник уважно ставиться і підбору локації ділянок для будівництва. Головним критерієм у цьому питанні є якомога розвинена інфраструктура, зокрема, розташування поруч шкіл, дитячих садків, магазинів, супермаркетів, зупинок громадського транспорту. Під час відбору ділянки під забудову фахівці компанії звертають увагу, щоб вона була наближена до центру міста й уможливлювала швидкий доїзд до різноманітних його куточків.Забудовник пропонує безвідсоткову розстрочку до закінчення будівництва, можливість купівлі житла на виплат, а також інші привабливі умови купівлі власної оселі. Обираючи компанію Куб, можна вибрати житло своєї мрії, адже Куб — це усі грані зручності та комфорту житла.