Житлобудінвест

Новобудови Житлобудінвест

будує з 2002
0 проєктів
будується
2 проєкти
реалізовано

Реалізовані проекти

2 проєкти

Про будівельну компанію Житлобудінвест

Компанія Житлобудінвест була утворена 2002 року та від початку утворення займалася передусім створення об'єктів промислового будівництва. Сьогодні ж спілка значно розширила свою діяльність та активно  розвиває також об'єкти житлового будівництва. Зокрема, професійною командою Житлобудінвест була спроєктована і побудована серія приватних особняків у Чернігівській і Сумській області. У 2007 році розпочав свою роботу офіс у Києві, який і сьогодні є головною штаб-квартирою компанії.

Зведення елітних багатоповерхових житлових комплексів компанія розпочала у січні 2006 року. Завдяки успішній діяльності забудовника, цілком реальними стали складні технічні проєкти з індивідуальним опаленням і панорамними вікнами.

Успіх реалізації проєктного елітного класу уможливив поступ компанії та їй вдалося швидко залучити клієнтів для будівництва приватних маєтків. Архітектурний проєкт маєтків у Царському селі і на території Звіринця в Києві, стали настільки популярними, що неодноразово слугували cover-story українських глянців з проєктування та дизайну. Серед проєктів компанії є також і проєкти-лауреати міжнародних архітектурних конкурсів.

За роки свого розвитку спілка особливу увагу приділила розвитку кадрового потенціалу, зокрема керівників вищої ланки. Сумарне портфоліо топ-менеджменту компанії – це понад 800 успішно спроєктованих, якісно побудованих і вчасно введених в експлуатацію об’єктів житлового та промислового призначення.

Головною цінністю компанії є багаторічний успішний досвід її співробітників. 

Компанія зарекомендувала себе як надійний і стабільний партнер на ринку будівельних та супутніх послуг. Значний портфель об’єктів, реалізованих компанією в якості забудовника, генпідрядника та субпідрядника, свідчать про динамічний розвиток компанії, перспективи подальшого росту і збільшення впливу компанії на українському будівельному ринку.

Також цього забудовника називають Житлостройінвест