Еко-Дім

Новобудови Еко-Дім

будує з 1997
eko-dim.com
5 проєктів
будується
18 проєктів
реалізовано
Усі міста
Львів
Бартатів
Горішній

Поточні проекти

5 проєктів

Реалізовані проекти

18 проєктів

Про будівельну компанію Еко-Дім

Будівельна компанія «Еко-Дім» є одним із найвідоміших забудовників Львова.

Спілка працює у галузі будівництва житлових будинків та має у своєму арсеналі понад 40 років досвіду.

Однак, Еко-дім це не лише забудовник, адже компанія самостійно виробляє більшість будматеріалів і конструкцій, співпрацює з дільницею металообробки, бетонним заводом, пилорамою, цехом залізобетонних виробів, а також має у власності власний парк механізмів і транспорту, а також столярний цех.

Компанія «Еко-Дім» провадить незалежну діяльність та самостійно здійснює всі будівельно-монтажні роботи, а відтак спілка гарантує клієнтам високу якість своїх новобудов і пропонує лояльні ціни.

У портфоліо забудовника міські багатоповерхівки, котеджні містечка та навіть маєтки з власною побутовою та інженерною інфраструктурою. Спілка реалізує свої проєкти на терені Львова та Львівської області. Серед реалізацій забудовника, як інвестиції, розташовані у центральній частині міста, так і в спальних районах, в передмістях. Однак, де б не будувала свої проєкти компанія, забудовник завжди обирає мальовничі локації. Частина реалізованих об'єктів забудовника зосереджена поблизу історичного центру Львова.

Компанія «ЕкоДім» пропонує клієнтам передусім житло класу стандарт, бізнес, преміум, а також об'єкти змішаного типу, коли в одному будинку розташовані стандартні квартири середньої вартості та багатокімнатне елітне житло. До того ж у портфоліо «Еко-Дім» знаходяться котеджі, об'єкти комерційної нерухомості, та житлові площі.

Охочі купити житло від компанії «ЕкоДім» мають цілковитий доступ до будівельних майданчиків компанії. У супроводі менеджера вони можуть оцінити хід будівництва та стан власного майбутнього житла.Серед інших послуг, компанія надає юридичні послуги, а саме: перевірку безпеки та законності операцій, перевірку документів, оформлення договорів.

Кваліфіковані фахівці спілки люб'язно проконсультують щодо кредитування, страхування, експертної оцінки майна, допоможуть підібрати оптимальне житло запропонують найвигідніший спосіб його оплати. На деякі об'єкти компанії поширюються акції та сезонні знижки.

Також цього забудовника називають Екодім