Авантаж

Новобудови Авантаж

будує з 1998
avantazh.ua
7 проєктів
будується
9 проєктів
реалізовано

Поточні проекти

8 проєктів

Реалізовані проекти

8 проєктів

Про будівельну компанію Авантаж

Компанія Авантаж є одним із найбільших та інноваційних гравців серед забудовників Харкова. Компанія входить у трійку лідерів ринку нерухомості регіону та утримує першість у преміальному сегменті. 

Авантаж - це концептуальний підхід до кожного з об'єктів, високий клас архітектури, передові технології і висока якість будівництва. Фахівці компанії продумують якісне архітектурне середовище і презентують новий рівень будівельних норм у місті. Компанія успішно створює і розробляє великі комплексні проєкти від концепції до здачі об'єкта в експлуатацію. Будівельні майданчики від Авантаж представлені практично у всіх районах Харкова і знаходяться в локаціях, найбільш привабливих ніж для житла чи бізнесу.

Компанія зосередила свою діяльність на таких напрямках:

  • девелопмент об'єктів житлової та комерційної нерухомості
  • управління проектуванням і будівництвом
  • управління об'єктами житлової та комерційної нерухомості.

Компанія однією з перших у Харкові запровадила монолітно-каркасну технологію будівництва та вперше у місті побудувала житловий будинок підвищеної поверховості, відкривши еру висотного житлового будівництва у місті. Саме цю технологію компанія успішно вдосконалює вже більш ніж як на 10 об'єктах. Фірма першою в Харкові впровадила чорнову обробку квартир у будинках класу «комфорт» і «бізнес». Компанія планує реалізацію об'єктів із повним інтер'єрним ремонтом.

Кожен об'єкт від Авантаж є результатом глибоких професійних знань, розуміння ринку і багаторічного досвіду в реалізації проєктів. 

Унікальність і якість продуктів компанії забезпечують передусім спеціалісти, які працюють в єдиній інформаційній моделі. Зокрема, департамент девелопменту може освоїти проєкти будь-якої складності і масштабу. Власне архітектурне бюро генерує унікальні архітектурні проєкти, що відповідають сучасним світовим трендам, а також здійснює ретельний авторський нагляд. Власне підприємство постачає високоякісні віконні системи будь-якої складності, сертифіковані провідними виробниками Європи. Завод залізобетонних конструкцій забезпечує поставки високомарочного бетону для реалізації найсучасніших технологій, що застосовуються для будівництва на об'єктах. Технагляд компанії забезпечує неухильно виконання будівельних норм і високу якість продуктів Авантаж.

Авантаж єдиний забудовник у Харкові місті, який обслуговує свої проєкти за допомогою власної ПЭОЖД.

Метою компанії є перетворення міста з галасливого, бесструктурного і незручного простору в красивий, функціональний і комфортний простір проживання. Середовище, головною цінністю є мешканець цього міста, людина.