Новобудови Києва і України

ЗАБУДОВНИКИ
ПУБЛІКУЮТЬ НОВИНИ
Забудовники додають на сайт новини, акційні пропозиції. Вносять зміни в каталог комплексів: оновлюють фотогалерею, стан будівництва, ціни.
ZABUDOVNYK.COM.UA
ЗДІЙСНЮЄ РОЗСИЛКУ
Новини забудовників одразу зявляються на сайті. ZABUDOVNYK.COM.UA здійснює поштову розсилку та публікує новини в соц. мережах
КОРИСТУВАЧІ
ЗНАЮТЬ ВСЕ ПРО ЖК
Користувачі за один раз отримують інформацію від всіх забудовників у зручному для себе вигляді. Скоріше за все, ця інформація вплине на вибір житла.

Каталог новобудов Києва і України

Перейти в каталог →
Всього

Новобудови Києва і України на карті (2798)

дивитися карту →
Карта новобудов
Ціни в новобудовах Ціни по містах →
Забудовники Києва і України Перейти в каталог →
Всього
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Про сайт

Портал «Нерухомість від забудовників» призначений для пошуку новобудов Києва та України. З метою зручності пошуку створений список, карта і каталог житлових комплексів. Всі новобудови згруповані по містам, районам і забудовникам. Існує також можливість переглянути узагальнені дані про новобудови, забудовників і новини в розрізі міст. Наприклад, новобудови Києва.

Ми намагалися зробити наш проект максимально простим і зручним. Тому включили тільки найважливішу інформацію про забудовників і новобудови: контакти, розташування на карті, опис. У каталозі спеціально не відображається інформація, що швидко змінюється: ціни на квартири в новобудовах та їх планування - адже самі останні дані користувач може отримати тільки на сайті житлового комплексу та у відділі продажів.

Особливістю порталу «Нерухомість від забудовників» є розділ «Новини». Саме тут користувач може отримати актуальну інформацію про акції, хід будівництва новобудов Києва та України. Новини забудовників можна переглядати на сайті, в соц. мережах або отримувати розсилку поштою.

Сайт буде цікавий покупцям нерухомості для вибору майбутнього житла та моніторингу актуальних тенденцій розвитку ринку.