Нерухомість від забудовників

Жити у Києві в альпійському шале: інвестфонд UDG та Andre Tan анонсують колаборацію

Чи можна жити в Києві і почуватись, повертаючись додому, ніби ти в улюблених горах? – Проект будівлі комплексу“Chalet” ззовні має елементи сучасного стилю альпійського шале. Архітектура “вписує” будівлю в навколишнє середовище з повагою до вже наявного ландшафту рекреаційної зони Києва “Святошин” серед зелені дубів і сосен. Слоган проєкту – “В гармонії з природою”.

Внутрішній інтер’єр зон загального користування продовжує концепцію. Відчуття, що ти вдома, з’являється з входу у лобі: приміщення створено у форматі вітальні з каміном, диванами та бібліотекою. Використання в оздобленні дерева, натуральних матеріалів у поєднанні з великими вікнам надає відчуття, ніби ти лишаєшся назовні, серед природи, яка сама по собі ідеальна.

Наблизитись до неї можна за рахунок використання природніх елементів, а довершити за рахунок стиля, вираження через естетичний вибір варіантів оздоблення, меблів, декору і способу, яким вони взаємодіють. Стиль – нематеріальний, майже невловимий актив, формування якого базується на досвіді, креативності, відчутті прекрасного конкретною людиною.

Відомий український фешн-дизайнер Андре Тан, запрошений до колаборації, додає компонент особистого бачення стилю:“Мене завжди захоплював дизайн інтер'єрів. Кілька років тому я займався оформленням свого будинку і цей процес поглинув мене з головою. Там, як і в світі моди, є тренди, люксові бренди з історією та гучні імена дизайнерів. В гарному інтер'єрі, як і в сукні, важливі пропорції, колір, матеріали. Вибір меблів та текстилю, компоновка предметів, пошук декору схожі на роботу над колекцією.

ЖК Chalet

Співпраця девелоперів та дизайнерів у світі трапляється часто, наприклад, Armani Tower в Маямі. В Україні“Chalet” – перший подібний експеримент для створення стильного продукту: приміщення загального користування матимуть маркування “designed by Andre Tan”. Частиною унікального образу будуть великі ліфтові холи площею близько 50 кв. м. Такий формат використовується у 5-ти зіркових готелях - відразу шість ліфтів матимуть один блок керування, отже час очікування від виклику до приїзду ліфту буде мінімальним. За домовленістю, поки не розкриваються всі особливості деталей інтер’єру – це буде і спеціальне оздоблення деревом, яке можна побачити в міланських бутіках, і анімалістичний дизайн ніжок диванів, і навіть елементи поп-арту. Але за традиціями фешн-індустрії тільки на показі можна побачити фінальне творіння дизайнера.

Так само як і в традиції après-ski (соціальній активності після дня катання на лижах), в лобі Chalet можна буде із задоволенням почекати таксі, провести ділову зустріч або посидіти з друзями за чаєм чи кавою біля каміну, особливо романтично в дощ чи коли йде сніг. Щодня повертатись у власну відпустку в горах і мати затишний відпочинок після насиченого дня – ексклюзивна складова якості життя у великому місті.

“People's spaces” – “Простори для людей” слоган інвестиційного фонду UDG, який втілюється у всіх проектах, що реалізовує компанія.

Всі новини Chalet → Перейти на картку ЖК Chalet
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Креатор-Буд 06.05.2021 Креатор-Буд

BudCapital 05.05.2021 BudCapital

Great 05.05.2021 ЖК Great

Creator City 05.05.2021 ЖК Creator City

BudCapital 28.04.2021 BudCapital

Great 28.04.2021 ЖК Great

Creator City 28.04.2021 ЖК Creator City

Krauss Gallery 28.04.2021 ЖК Krauss Gallery

Вежа на Ломоносова 28.04.2021 ЖК Вежа на Ломоносова

Star City 28.04.2021 ЖК Star City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →