Нерухомість від забудовників

Як вигідно отримати нове житло у кредит!

Відкладати гроші на квартиру та водночас винаймати житло ― це двічі сплачувати за одне й те ж. Заставити себе щомісяця відкласти певну суму, не «прогоріти» на інфляції, знайти безпечне місце для зберігання грошей ― все це занадто складно та ризиковано.

Жити потрібно сьогодні!

Значно простіше поселитися у квартирі, вартість якої сплачувати поступово. Зробити ремонт такий, який подобається, структурувати свої доходи та витрати і насолоджуватись життям.

За яких умов можна жити в новій квартирі вже, а сплачувати пізніше?

Позика у банку дає можливість швидко отримати омріяне житло. Особливо привабливе іпотечне кредитування для тих покупців, які планують довгостроковий термін платежів.

Вагомий плюс купівлі квартири у новобудові в кредит ― це безпека угоди з забудовником. Банк ретельно все перевіряє та працює лише з надійними забудовниками.

Компанія «Єврохолдінг» має позитивну кредитну репутацію та понад 20 років досвіду на ринку нерухомості. На сьогодні у місті Луцьк «Єврохолдінг» завершує будівництво житлового комплексу «Яровиця» та уже активно будує 3 та 4 будинки нового кварталу «Dream Town». Це яскраві житлові комплекси для нового, легкого та сучасного життя. Зручне розташування у центрі міста з розвиненою інфраструктурою, унікальний стильний дизайн будівель, відпочинкові зони, спортивні майданчики, підземні та наземні паркінги. Також, компанія впроваджує в будівництво сучасні енергоощадні технології, що надає мешканцям чимало переваг: зменшення енергоспоживання, заощадження коштів сімейного бюджету на рахунках за комунальні послуги та створення комфортних умов проживання.

Квартири цих комплексів привабливі для інвестування та розкуповуються на етапі будівництва. Тому, дуже важлива можливість придбати квартиру, поки ще є вибір метражів та планувань.

Як купити квартиру в кредит?

Купити квартиру в кредит можливо завдяки успішній співпраці будівельної компанії «Єврохолдінг» таКредобанку, який видає кредити на придбання житла як на початку та в процесі будівництва під заставу майнових прав, а також після завершення будівництва об’єкту. Скориставшись програмою кредитування сьогодні, Ви маєте можливість отримати найнижчі на ринку ставки іпотечного кредитування.

·Перший внесок від 20%.

·Річний відсоток за користування кредитними коштами від 8%

·Термін погашення до 20 років.

Також Кредобанк є учасником державної програми «Доступна іпотека 7%», яка надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримати житло в кредит з частковою компенсацією відсотків державою. Купити в іпотеку можна готову квартиру, майнові права на неї , житлові будинки із земельною ділянкою.

Ці умови кредитування дають можливість втілити в життя мрію про власне житло.

Як розрахувати платежі?

Щоб зробити розрахунок розміру кредиту, варто прийти у консультаційні центри «Яровиця» (вул. Яровиця,17, тел. 050 402 05 05) та «Dream Town» (вул. Привокзальна, 12, тел. 067 448 27 27), обрати варіант квартири, який найбільше сподобався, дізнатися площу та актуальну ціну за квадратний метр.

А у відділенні Кредобанку фахівці допоможуть точно розрахувати суму коштів, які необхідно внести та розмір щомісячних платежів.

Відділення АТ «КРЕДОБАНК» знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 28а. тел. 050 390 14 60

ЖК ДРІМ ТАУН
Всі новини ДРІМ ТАУН → Перейти на картку ЖК ДРІМ ТАУН
Реклама забудовників
Останні новини:
Амстердам 19.04.2021 ЖК Амстердам

Амстердам 07.04.2021 ЖК Амстердам

Затишний Двір 2 05.04.2021 ЖК Затишний Двір 2

Струмочок 2 02.04.2021 ЖК Струмочок 2

Амстердам 31.03.2021 ЖК Амстердам

Супернова 26.03.2021 ЖК Супернова

Атлант (Луцьк) 25.03.2021 ЖК Атлант (Луцьк)

PANORAMA 25.03.2021 ЖК PANORAMA

Caramel Residence 25.03.2021 ЖК Caramel Residence

Яровиця 16.03.2021 ЖК Яровиця

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук