Нерухомість від забудовників

Проєкти від ІБК ОБРІЙ, інвестиційно привабливі з низьким рівнем ризику

Багатофункціональний житловий будинок UNO City House від Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» визнано інвестиційно привабливим проєктом за рейтингом mind.ua.ROI об’єктів ЖК сягає 37% при найвищому показнику надійності забудовника.

ІБК ОБРІЙ

Днями mind.ua оприлюднив заключний рейтинг в рамках дослідження надійності новобудов столиці – співвідношення ризику до прибутковості житлових об’єктів Києва. «У цьому проєкті ми звели дані щодо інвестиційної привабливості столичних об'єктів і надійних забудовників», - йдеться у публікації.

Згідно з аналізом прибутковості інвестицій та оцінки ризиків забудовника за версією mind.ua, проєкти від ІБК ОБРІЙ: ЖК UNO City House й Парковий квартал «Місто квітів» визнано інвестиційно привабливими з низьким рівнем ризику.

За інформацією mind.ua, об’єкти Багатофункціонального житлового будинку UNO City House, що будується по вул. Олени Теліги 25 Шевченківського району Києва, мають 37% рентабельності вкладу від продажу після введення будівлі в експлуатацію та період окупності в 147 місяців при умові здачі в оренду. ROI 18% та 186 місяців окупності відповідно мають житлові приміщення Паркового кварталу «Місто квітів» по вул. Тираспольська 43 Подільського району столиці. Наразі будується 4, останній пусковий комплекс ЖК. Термін здачі об’єктів - 3 квартал 2021 року.

За словами авторів рейтингу, місія дослідження - полегшити покупцеві вибір квартири та розуміння всіх можливих ризиків, пов’язаних із будівництвом і забудовником. Адже сьогодні, як і раніше інвестиції в столичну нерухомість залишаються одним із надійних та зрозумілих інструментів збереження та примноження капіталу. Кількість таких угод може сягати до 30%, в залежності від локації проєкту, його особливостей, рівня готовності, а також бізнес-стратегії забудовника.

Нагадаємо, що у рейтингу Надійності забудовників за версією mind.ua Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» посіла перше місце, розділивши його з чотирма компаніями-забудовниками, і вкотре підтвердила надійність та якість послуг, що робить проєкти ІБК ОБРІЙ пріоритетними для вибору.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 17.04.2021 ЖК Creator City

BudCapital 16.04.2021 BudCapital

Creator City 16.04.2021 ЖК Creator City

Great 15.04.2021 ЖК Great

Метрополіс 15.04.2021 ЖК Метрополіс

А136 Highlight House 14.04.2021 ЖК А136 Highlight House

Star City 14.04.2021 ЖК Star City

Star City 13.04.2021 ЖК Star City

West House 12.04.2021 ЖК West House

West House 12.04.2021 ЖК West House

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →