Київміськбуд прийняв на добудову ЖК "Art House"

Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла в управління ще один об’єкт корпорації «Укрбуд» – житловий комплекс «Art House». Роботи на об’єкті і реалізація нерухомості у ЖК розпочнеться найближчим часом.

Київміськбуд

За словами президента «ХК «Київміськбуд» Кушніра Ігоря Миколайовича, з ділянкою, на якій планувалось будівництво комплексу, відбулись певні зміни, з якими Компанія ще буде розбиратися, наразі важливо якомога швидше розпочати будівельні роботи, щоб заспокоїти людей.

«Документи підписані та в найближчий час ми розпочинаємо будівництво, адже воно навіть не починалось, хоча продано немало квартир!

Не все гладко і вже відомо, що земельна ділянка стала меншою, по незрозумілим для нас причинам від неї відрізали кусок і віддали комусь під забудову! Розбиратися з нюансами ми будемо вже в процесі, при підтримці інвесторів і чітко за законними процедурами, як і все, що робить Київміськбуд. Зараз важливо якомога швидше запустити будівництво, люди зачекались!», – сказав Кушнір Ігор Миколайович і додав: «Все, за що береться команда Київміськбуду, доводиться до кінця! Ми завжди добудовуємо!»

Київміськбуд

Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 18 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedom», «Lake house», «Twin house», «Urban park» , «Академ Парк», «Шевченківський», «Поділ Град», «Злагода», «Оберіг – 2», «Чарівне місто» і «Art House». П’ять з них вже введені в експлуатацію, крім того на них отримано поштові адреси.

Всі новини Київміськбуд →
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →