Нерухомість від забудовників

Хід будівництва ЖК "СТАРТ"

Point 1.1: завершуються роботи з цегляної кладки на останніх поверхах. Виконуються роботи з монтажу вікон, улаштування фасаду, прокладання внутрішніх інженерних мереж, внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування, в квартирах - цементно-піщана стяжка. Розпочато монтаж ліфтового обладнання, квартирних та технічних дверей.

Point 1.2: завершуються роботи з цегляної кладки на останніх поверхах. Продовжуються роботи з монтажу вікон, улаштування навісного та контактного фасаду, прокладання внутрішніх інженерних мереж. Виконуються внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування, в квартирах - цементно-піщана стяжка. Монтаж ліфтового обладнання, огородження сходів та загальних балконів, технічних дверей.

Point 1.3: завершено роботи з влаштування декоративних елементів покрівлі. Виконуються внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування, в квартирах - цементно-піщана стяжка. Влаштування фасаду, монтаж ліфтового обладнання, технічних дверей та кронштейнів для кондиціонерів.

Point 1.4: завершено роботи з монтажу віконних конструкцій. Виконуються внутрішні оздоблювальні роботи в місцях загального користування, в квартирах - цементно-піщана стяжка. Продовжуються роботи з влаштування покрівлі, оздоблення цокольного поверху, монтаж ліфтового обладнання, огородження сходів та загальних балконів, технічних та квартирних дверей.

Point 2.1: завершуються роботи з улаштування плити перекриття останнього поверху. Цегляна кладка на рівні 14-го поверху. Продовжуються роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж, монтаж вікон та оздоблення цокольного поверху.

Point 2.2: завершуються роботи з улаштування покрівлі. Цегляна кладка на рівні 14-го поверху. Продовжуються роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж, монтаж вікон.

Point 2.3: виконуються роботи з улаштування вертикальних елементів 21-го поверху . Цегляна кладка на рівні 14-го поверху. Продовжуються роботи з монтажу віконних конструкцій.

Продовжуються роботи з улаштування фундаментної плити паркінгу та дитячого садка.

Виконуються роботи з улаштування вертикальних елементів та плити перекриття 1-го поверху ТРЦ.

ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ
ЖК СТАРТЖК СТАРТ

Всі новини СТАРТ → Перейти на картку ЖК СТАРТ
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Creator City 17.04.2021 ЖК Creator City

BudCapital 16.04.2021 BudCapital

Creator City 16.04.2021 ЖК Creator City

Great 15.04.2021 ЖК Great

Метрополіс 15.04.2021 ЖК Метрополіс

А136 Highlight House 14.04.2021 ЖК А136 Highlight House

Star City 14.04.2021 ЖК Star City

Star City 13.04.2021 ЖК Star City

West House 12.04.2021 ЖК West House

West House 12.04.2021 ЖК West House

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →