Коли простір створює настрій: проект лобі в CRYSTAL PARK TOWER

Чи часто ви запамятовуєте вестибюлі житлових і офісних будівель, в яких вам доводиться бувати? Як правило, лобі – це просто коридори, які ведуть від дверей до дверей, і на яких перехожі не фіксують увагу. Але існують вестибюлі, що справляють на своїх гостей особливі враження. Такі простори продумані до дрібниць, мають багатофункціональну структуру та є окремим архітектурним явищем.

Проект такого простору «Ковальська Нерухомість» розробила спільно з дизайнерською студією AKZ Architectura для ЖК Crystal Park Tower.

Розповідаємо у подробицях, яким буде вестибюль вашої майбутньої оселі.

ЖК Crystal Park Tower — це комплекс представницького класу, розроблений лондонським архітектурним бюро John Seifert Architects. Він розташований у зеленій затишній зоні, але водночас поблизу жвавого центру міста. Сам таку ідею – оазису у серці мегаполісу – дизайнери AKZ Architectura вклали у проект лобі комплексу.

ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park Tower

Вестибюль Crystal Park Tower – це універсальний простір, площею понад 600 м2, який включає в себе зони відпочинку, місця для проведення зустрічей, приміщення для зберігання, консьєрж зони та багато іншого.

Дизайн фойє гармонійно доповнює загальний архітектурний задум будівлі. Проект виконаний у теплих нейтральних тонах із використанням природних фактур.

Його акцентовані інтер’єрні елементи, такі як колони, арки, візуально розширюють простір та підкреслюють атмосферу комфорту.

ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower

«Натхненням для концепції став древній архітектурний архетип – арка, ворота, як символ запрошення і привітання. Арочна конструкція повторюється в дизайні вестибюля та інших зон. Інтер’єр оформлений в стилі мінімалізму – простий дизайн без зайвої декоративності, але з повторенням і посиленням одного архітектурного елемента, красиво підсвічується і створює ритміку», – розповідає Артем Вахрин, дизайнер AKZ Architectura.

У зоні відпочинку лобі Crystal Park Tower відсутні гострі та незручні кути. М’яка кольорова палітра і меблі з оздоблювальних матеріалів високого класу створюють відчуття затишку і водночас допомагають сконцентруватися на зустрічах, пояснюють дизайнери.

ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park Tower

У приміщенні також окреме місце буде відведено ізольованим кімнатам для переговорів.

Лобі Crystal Park Tower стане місцем, де його майбутні мешканці можуть не просто відпочивати та взаємодіяти один з одним, а й використовувати цей простір з користю для своїх родин.

Наприклад, у вестибюлі будуть розташовані окремі приміщення для зберігання дитячих візочків та навіть особиста велосипедна парковка для власників квартир.

ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower

Вестибюль Crystal Park Tower – це не просто фойє в багатоквартирному будинку.

Дизайнери і розробники проекту намагалися вирішити важливу задачу – зробити так, щоб мешканці і гості комплексу отримували задоволення від того моменту, коли вони входять у двері, відчували домашній затишок і турботу про свої родини.

ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park TowerЖК Crystal Park Tower – дім, в який захочеться повертатися після насичених буднів і відновлювати сили природною енергією цього місця, щоб наступного дня знову бути готовим до активного ритму.
Всі новини ЖК Crystal Park Tower → Перейти на картку ЖК Crystal Park Tower
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →