Нерухомість від забудовників

В ЖК «Місто Квітів» планове підвищення цін

Компанія «ІБК Обрій», забудовник паркового кварталу «Місто Квітів» в Подільському районі Києва, інформує про майбутнє підвищення цін на квартири.

З 15 лютого 2019 року відбудеться планове підвищення цін на квартири в усіх будинках другого та третього пускового комплексів. Подорожчання складе до 3% від поточної вартості квадратного метра.

В комплексі пропонуються готові квартири в будинках другого пускового комплексу, який був достроково введений в експлуатацію на три квартали від запланованого строку. Також квартири в будинках третього пускового комплексу, будівництво якого активно ведеться. Станом на початок лютого виконуються роботи з влаштування монолітного залізобетонного каркасу на рівні 8-9 поверхів у будинках № 8, 7, 7а.

«Попит на квартири в комплексі залишається стабільним, висока активність зі сторони покупців спостерігається навіть у святковий новорічний період, що пояснюється оптимальним співвідношенням ціни і якості житла. Незважаючи на планове підвищення цін, ЖК «Місто Квітів» залишається одним з найвигідніших пропозицій на столичному ринку», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань «ІБК Обрій».

На початок лютого в комплексі мінімальна вартість квартири на етапі будівництва складає 664 тис. грн. Придбати квартири можна як у розстрочку строком до 24 місяців з першим внеском від 30%; так і в кредит від банку-партнера «Глобус»та KredoBank.Згідно з умовами, кредит надається терміном до 20 років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій. Сума кредиту - до 1 500 000 гривень. Програмою передбачено кредитування з пільговою процентною ставкою від 5,9% до 21,9% річних. При цьому процентна ставка фіксується і не змінюється протягом терміну дії кредитного договору.

ЖК Місто Квітів

Всі новини Місто Квітів → Перейти на картку ЖК Місто Квітів
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Креатор-Буд 06.05.2021 Креатор-Буд

BudCapital 05.05.2021 BudCapital

Great 05.05.2021 ЖК Great

Creator City 05.05.2021 ЖК Creator City

BudCapital 28.04.2021 BudCapital

Great 28.04.2021 ЖК Great

Creator City 28.04.2021 ЖК Creator City

Krauss Gallery 28.04.2021 ЖК Krauss Gallery

Вежа на Ломоносова 28.04.2021 ЖК Вежа на Ломоносова

Star City 28.04.2021 ЖК Star City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →