Нерухомість від забудовників

Мережевий фільтр та подовжувач: у чому різниця?

Мережевий фільтр і подовжувач є необхідними елементами на етапі будівництва та експлуатації житла. Особливо актуальним їх використання стало із збільшенням кількості електричних пристроїв у квартирах.

Не всі користувачі знають, у чому відмінність між простим подовжувачем та мережевим фільтром. І коли виникає необхідність підключити електротехніку, розташовану на певній відстані від розетки, то більшість за старою традицією вибирає подовжувач, навіть не замислюючись про існування досконалішого приладу.

Мережевий фільтр істотно відрізняється від згаданого вище «побратима». Лише розібравшись у їх відмінностях, переходьте за посиланням https://auchan.ua/setevye-fil-try-i-udliniteli/ і вибирайте потрібний пристрій.

Особливості приладів

На відміну від звичайного подовжувача, мережевий фільтр (до речі, він може бути і без кабелю) не лише вирішує проблему віддаленості електроприладів від розеток. Головна перевага цього пристрою — він здатен захистити побутову та офісну апаратуру від стрибків напруги, високо- чи низькочастотних імпульсів, закорочень, спровокованих роботою потужних електроприладів, аварією, грозою. Оскільки всі удари мережевий фільтр бере на себе, техніка не виходить з ладу.

Подовжувач лише допомагає подолати відстань між електроприладом і розеткою. Навіть якщо він зовні схожий на фільтр, цей пристрій не здатен виконувати функції складнішого «побратима».

Відмінності між приладами, які ми розглядаємо, полягають і в особливостях їх синхронізації. Мережеві фільтри в жодному разі не можна поєднувати між собою. Подовжувачі — без проблем. Ці пристрої можна «нанизувати» один на одного, а також під’єднувати до фільтра.

Вибираємо мережевий фільтр грамотно

Серед важливих характеристик — довжина кабелю і кількість рознімачів розеток. Однак цих параметрів замало для того, щоб придбати надійний пристрій, який прослужить багато років. Коли мережевий фільтр вибирають професіонали, вони обов’язково звертають увагу на:

  • показник ефективності приладу. Цей параметр вимірюється в дБ. Що такий показник вищий, то краще;
  • потужність пристрою. Тут доведеться застосувати арифметику. Щоб визначити потужність мережевого кабелю, яка відповідатиме вашим потребам, необхідно скласти потужність всіх пристроїв, які плануєте до нього підключати, і додати ще 20–30 % від отриманої суми;
  • переріз кабелю. Що він ширший, то мережевий фільтр потужній;
  • виробника приладу. Шукайте кабелі відомих брендів, так ви точно не придбаєте неякісний пристрій;
  • наявність гарантії. Цей пункт напряму випливає з попереднього. Відомий виробник дорожить своєю репутацією, випускає надійні пристрої, які мають трирічну, а то й п’ятирічну гарантію.
Реклама забудовників
Останні новини:
Luxberry lakes & forest 11.06.2021 ЖК Luxberry lakes & forest

Яровиця 11.06.2021 ЖК Яровиця

BudCapital 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

UNO City House 10.06.2021 ЖК UNO City House

Борисо-Глібський 09.06.2021 ЖК Борисо-Глібський

ДРІМ ТАУН 09.06.2021 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця 09.06.2021 ЖК Яровиця

BudCapital 09.06.2021 BudCapital

ЕКО-ДІМ на Тракті І 08.06.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →