Нерухомість від забудовників

ПК «Місто квітів» увійшло до 10 найпопулярніших жк столиці

Парковий квартал «Місто квітів», що зводиться Інвестиційно-будівельною компанією «ОБРІЙ» по вул. Тираспільська, 43, посіло 8 місце у «народному» рейтингу забудовників і житлових комплексів за версією URE Club – бізнес-асоціації «Український клуб нерухомості».

ІБК ОБРІЙ

Рейтинг створений за результатами аналізу, кого з забудовників найчастіше шукають в інтернеті покупці та якими об’єктами вони цікавляться.

За інформацією авторів "конкурсу", у першому півріччі 2019 року нерухомість в столиці подорожчала на 4%, до того ж в усіх класах житла. Цьому посприяло підвищення собівартості будівництва на 7-8%, а також переключення уваги споживача з доступного масового сегмента від лідерів ринка на більш якісні проєкти молодих компаній. «Молоді девелопери слідкують за трендами, прислуховуються до побажань покупців, експериментують та створюють нові формати», – йдеться, зокрема, у коментарях до рейтингу. За висновками експертів, тенденція зміцнення впливу молодих гравців на ринку буде продовжуватись і в наступному – 2020 році.

«Наразі інфраструктура є важливим каталізатором зацікавленості потенційного інвестора», – зазначає і Дмитро Змієвець, маркетолог ІБК ОБРІЙ. Він зауважує, що об’єкти комплексної забудови, навіть якщо інфраструктура існує ще тільки на папері, мають більший попит, аніж об’єкти точкової забудови з обмеженою прибудинковою територією.

«Вимоги інвесторів суттєво зросли. Вони зацікавлені у купівлі не просто житла, а житла з певними гарантованими перевагами», – наголошує експерт.

За інформацією URE Club – бізнес-асоціації «Український клуб нерухомості», на сьогодні на первинному ринку нерухомості столиці будується близько 300 житлових комплексів – загалом біля 50 000 квартир.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Star City 15.05.2021 ЖК Star City

BudCapital 15.05.2021 BudCapital

Great 14.05.2021 ЖК Great

Creator City 14.05.2021 ЖК Creator City

Теремки Акція завершена 12.05.2021 ЖК Теремки

Теремки 12.05.2021 ЖК Теремки

Сирецькі сади 12.05.2021 ЖК Сирецькі сади

Сирецькі сади 12.05.2021 ЖК Сирецькі сади

Причал 8 Акція завершена 12.05.2021 ЖК Причал 8

Паркові Озера 2 12.05.2021 ЖК Паркові Озера 2

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →