Нерухомість від забудовників

Київміськбуд добудує об’єкти УКРБУД за рахунок власних коштів і банківських займів

Холдингова компанія «Київміськбуд» буде добудовувати житлові комплекси компанії «Укрбуд» за рахунок акумульованих коштів і банківських позик. Також компанія має наміри вести переговори про підтримку з Кабінетом міністрів, Міністерством фінансів та Київською міською державною адміністрацією.

Про це заявив на прес-конференції «Добудова об’єктів «Укрбуду» силами «Київміськбуду» президент Холдингової компанії Ігор Кушнір. Він запевнив, що гроші інвесторів «Київміськбуду» не використовуватимуть для фінансування будівництва будинків «Укрбуду», які компанія взяла зобов’язання закінчити.

Київміськбуд«Київміськбуд» не витрачатиме коштів інвесторів Холдингової компанії! Ми будемо розглядати можливість використовувати нерозподілений прибуток, який компанія акумулювала за роки успішної роботи на ринку. Плюс ведуться переговори з банками та в цьому питанні розраховуємо на підтримку Кабінету міністрів, Мінфіну і КМДА», – сказав Ігор Кушнір і нагадав, що «Київміськбуд» – єдина компанія, яка свого часу прийшла на допомогу ошуканим вкладникам «Еліта Центр».

КиївміськбудЗа словами Ігоря Кушніра, і інвестори «Укрбуд», і керівництво розуміють, що зробити це буде досить складно, але «Київміськбуду» не раз доводилося працювати в непрості часи, і компанія жодного разу не підвела своїх інвесторів.

«Попереду у нас важка робота! Дуже багато складних технічних і юридичних питань, які потрібно опрацювати. Відновити заморожені будівництва ще складніше, ніж почати нові. На жаль, у мене немає чарівної палички, щоб в один день добудувати всі об’єкти і передати їх людям. Тому прошу запастися терпінням. Нам потрібен час і ваша підтримка. Ми впораємося», – сказав Ігор Кушнір. Він запевнив присутніх, що буде особисто займатися цим проектом і контролювати кожне будівництво.

«Ми беремо на себе зобов’язання забезпечити квартирами всіх 13 тис. вкладників «Укрбуду». Попереду у нас багато роботи, але разом ми впораємося. Запевняю, «Київміськбуд» виконає всі взяті на себе зобов’язання! – підкреслив Ігор Кушнір.

Київміськбуд
У свою чергу генеральний директор «Укрбуду» Олег Майборода подякував «Київміськбуду» за підтримку і висловив готовність допомагати добудовувати об’єкти.

«Це дійсно знаковий для «Укрбуду» момент – нам простягнули руку допомоги. Ми домовилися з найпотужнішим державним девелопером «Київміськбуд» про те, що він добудує всі наші об’єкти. Питання вдалося вирішити, так що тепер для інвесторів «Укрбуду» все налагодиться і вони отримають свої квартири, – сказав Олег Майборода.

КиївміськбудОлег Майборода повідомив, що на сьогоднішній момент колишній керівник державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась не має ніякого відношення до компанії.

Відповідаючи на питання, коли інвестори компанії «Укрбуд» отримають план добудови своїх будинків і в якій черговості «Київміськбуд» буде їх добудовувати, президент Холдингової компанії Ігор Кушнір відповів, що для остаточних підрахунків потрібно більше часу.

«Подальші деталі, в тому числі за строками, черговості і т.д. ми дамо трохи пізніше. Зрозумійте – нам потрібно сісти і розібратися з тією спадщиною, яку ми отримали разом з «Укрбуд». А спадщина досить складна – і фінансова, і технічна. Ви все про це прекрасно знаєте. Інакше наша допомога була б не потрібна. Тому я прошу у вас трохи більше часу, щоб дати вам більше деталей. Головне – люди отримають свої квартири», – акцентував він.

КиївміськбудОкремо представники компаній подякували Президенту Володимиру Зеленському, меру Києва Віталію Кличку, Главі РНБО Олексію Данілову, Главі СБУ Івану Баканову і Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, завдяки яким став можливим порятунок «Укрбуд».

Всі новини Київміськбуд →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Star City 15.05.2021 ЖК Star City

BudCapital 15.05.2021 BudCapital

Great 14.05.2021 ЖК Great

Creator City 14.05.2021 ЖК Creator City

Теремки Акція завершена 12.05.2021 ЖК Теремки

Теремки 12.05.2021 ЖК Теремки

Сирецькі сади 12.05.2021 ЖК Сирецькі сади

Сирецькі сади 12.05.2021 ЖК Сирецькі сади

Причал 8 Акція завершена 12.05.2021 ЖК Причал 8

Паркові Озера 2 12.05.2021 ЖК Паркові Озера 2

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →