Нерухомість від забудовників

Перше півріччя 2019 року: ІБК ОБРІЙ коротко про головне

Перша половина поточного року для компанії ІБК ОБРІЙ ознаменувалася достроковою здачею в експлуатацію 2-го пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів» та початком будівництва двох нових об’єктів Concordia іUnoCityHouse.

ІБК ОБРІЙ

«Ударні темпи будівництва» - під таким гаслом пройшов минулий рік для інвестиційно-будівельної компанії «ІБК ОБРІЙ». Цього ж року також говоримо про декілька знакових подій у роботі забудовника.

· На три квартали раніше від запланованого строку будівництва введено в експлуатацію 2-й пусковий комплекс Паркового кварталу «Місто квітів».«Це є вкрай рідкісним випадком на ринку нерухомості. Що дозволило нам вже у квітні відкрити будинки та запросити інвесторів на ремонтні роботи. Сьогодні ж на повну силу іде процес оформлення права власності. Ба більше, ще третій квартал не настав, а у 2-ому пусковому комплексі вже живуть щасливі мешканці», - коментує Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ.

· Продовжується будівництво і продажі 3-го пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів».«На 27,3% зросла середня ціна продажу у І півріччі 19-го порівняно з аналогічним періодом минулого року на об’єкті «Місто квітів», - повідомила О. Перчак. І зауважила: «Ми помітили стійку тенденцію зростання інвестиційної привабливості житлового комплексу серед споживачів, що безпосередньо вплинуло на ціну. Вона зросла не стільки на стадії готовності об’єкту, як за рахунок показника ліквідності».

Нагадаємо, даний Проект реалізується за концепцією «Місто в місті». Будується комплекс поблизу Сирецького дендропарку по вул. Тираспольська, 43 у Подільському районі Києва, в пішохідній доступності до станції метро «Сирець».

· ІБК ОБРІЙ розпочало будівництво двох нових об'єктів: клубного будинкуConcordia і житлового комплексуUnoCity House.«Офіційного старту продажів та рекламної компанії ще не було, проте вже відчувається зацікавленість потенційних інвесторів до наших нових об’єктів», - поділилася Олеся Перчак. І додала: «Загалом на сьогодні інтерес до нерухомості не спадає. Для інвестора залишається важливими локація об’єкта нерухомості, його ціна та ліквідність. Тож як і раніше не спадає популярність об'єктів комплексної забудови. Також підвищений попит залишається на об’єкти в локації з хорошою транспортною розв’язкою як, наприклад, Uno City House. Унікальне місце розташування об’єкту біля станції метро, робить його неймовірно популярним як для інвестицій, так і власного проживання. З іншого боку, Concordia як клубний будинок - об'єкт ексклюзивний в центральній локації столиці теж має свого споживача. Продукт користується особливою популярністю для власного проживання. І це не дивно, так як його розташування у затишній зоні з чарівним видом на Подол, приваблює тих, хто любить саме це місце».

Concordia – клубний будинок бізнес класу по вул. Кудрявська, 45 в Шевченківському районі столиці. Шістнадцятиповерховий будинок органічно вписаний в загальний архітектурний ансамбль історичного центру столиці і в той же час надійно укритий від шуму та метушні центральних вулиць. Концепція проекту включає підземний паркінг, індивідуальні келери для габаритних речей, на першому поверсі передбачено просторий лобі з зоною для відпочинку та дитяча ігрова кімната.

Uno City House - житловий комплекс комфорт класу по вулиці Олени Теліги, 25 в Шевченківському районі Києва. У другому кварталі 2019 року почались роботи на об’єкті чужого довгобуду, який понад 10 років перебував у занедбаному стані. Отже завдяки компанії «ІБК ОБРІЙ» одним довгобудом в столиці стане менше. Проект площею 21,9 тис .кв м. налічує 263 квартири, підземний паркінг, торгово-офісні приміщення на 1-2 поверхах і просторі тераси на даху для відпочинку жителів комплексу.

Тож попереду у забудовника - офіційний старт продажу нових об’єктів: клубного будинку Concordia і Uno City House. Вони заплановані на осінь 2019 року. А також будівництво і старт продажу 4-ого пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів».

«Ми постійно відстежуємо нові будівельні майданчики для поповнення земельного портфеля. Не дивлячись на те, що до нашої спеціалізації належить житлова нерухомість, можливо нас зацікавлять і деякі комерційні об’єкти. Особливо враховуючи їх низький показник по вакантності», - резюмувала Олеся Перчак.

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
powered by lun.ua
Реклама забудовників
Останні новини:
Креатор-Буд 06.05.2021 Креатор-Буд

BudCapital 05.05.2021 BudCapital

Great 05.05.2021 ЖК Great

Creator City 05.05.2021 ЖК Creator City

BudCapital 28.04.2021 BudCapital

Great 28.04.2021 ЖК Great

Creator City 28.04.2021 ЖК Creator City

Krauss Gallery 28.04.2021 ЖК Krauss Gallery

Вежа на Ломоносова 28.04.2021 ЖК Вежа на Ломоносова

Star City 28.04.2021 ЖК Star City

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Гарячі пропозиції
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →