Акція завершена

Знижки сімейним парам від компанії Greenville

Офіційні правила проведення акції «Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Організатором акції ««Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки» (далі — «Акція») є ТОВ «КУА «АКТИВНІ ІНВЕСТИЦІЇ», код ЄДРПОУ 38616023, адреса: 79053 м. Львів, вул. Кн. Ольги 100 Б, що діє в інтересах та за рахунок:
1) Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Грінвіль Хаус» щодо квартир у житловому комплексі «Грінвіль Хаус».
2) Пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду «Фонд зелених технологій «Грінвіль» щодо квартир у житловому комплексі «Місто трав».
3) Публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд зелених технологій Грінвіль» щодо квартир у житловому комплексі «Добра Оселя».
1.2. Рекламна акція «Любов у Грінвіль живе більше ніж три роки» (далі «Акція»), проводиться з метою рекламування та реалізації Організатором Акції житлових квартир (далі – Об’єкт).
1.3. Під Об’єктами Організатора в даних Правилах розуміютьcя квартири в Об’єктах будівництва за адресами: м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б (ЖК «Місто Трав») та м. Львів, вул. Княгині Ольги, 1/5 (ЖК «Добра Оселя»; ЖК «Грінвіль Хаус»).
1.4 Акція проводиться Організатором на території м. Львова.
1.5 Термін дії акції з 14 лютого 2018 р. по 16 лютого 2018 року включно. Термін проведення може бути змінено Організатором за його власним рішенням у зв’язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені Організатором.

1.6. Місце проведення акції: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100 Б, м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б

1.7. Зміст акції полягає у наданні знижок на купівлю Об’єктів Організатора.1.8.Процедура визначення Переможця Акції не є азартною грою, лотереєю, послугою в сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці правила не є Публічною обіцянкою винагороди, або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від учасників Акції або за їх участь в Акції.
2. УЧАСТЬ У АКЦІЇ:

2.1. Учасниками Акції можуть бути фізичні особи, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, та які мають намір укласти договір купівлі-продажу квартири у зазначених Об’єктах будівництва в Період дії Акції та які виконали умови та правила цієї Акції (надалі – Учасники Акції).
2.2 Умови участі у Акції:
2.2.1. Для участі в Акції необхідно:
1) з’явитися в період з 14 лютого 2018 року до 16 лютого 2018 року включно у місце проведення акції, з 09.00 год по 19.00 год.
2) зареєструватися, тобто, заповнити анкету учасника та надати копії документу, що посвідчує особу (кожного із подружжя), та свідоцтво про шлюб між такими особами.
3) протягом 7 робочих днів з дати реєстрації в акції з’явитися за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100 Б або м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б для укладення договору купівлі-продажу квартири (попереднього договору купівлі-продажу квартири) та сплатити перший внесок згідно умов договору.
4) учасниками акції можуть бути особи які перебувають у шлюбі між собою більше одного року.
2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора, або пов’язаних з ним осіб, їх родичі, члени сім’ї (подружжя, діти, брати/сестри, батьки), а також особи, які не відповідають умовам або не виконуються умови Правил.
2.4. Невиконання умов Акції, визначених у п. 2.2.1 цих Правил, а також сплив терміну проведення акції позбавляє особу права на використання призу.
3. ПРИЗОВИЙ ФОНД АКЦІЇ:

3.1.Призовий фонд Акції формується на розсуд Організатора. В разі необхідності призовий фонд може бути змінений за рішенням Організатора. Про такі зміни учасники акції інформуються за зверненням у відділ продажу Організатора Акції за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100Б або м. Львів, вул. Кульпарківська, 226-Б за їх зверненням.
3.2. Під Призом за даними Правилами розуміється можливість придбання Учасником, Об’єкту, вказаного в п. 1.3. цих Правил у Організатора із знижкою у відповідному розмірі.
3.3. Призовий фонд складається із відповідних сум знижки на купівлю квартир. Розмір знижки визначається в залежності від кількості повних років перебування у шлюбі. Якщо Учасник перебуває в шлюбі від 1 до 10 років розмір знижки становить 10 000,00 грн. Якщо Учасник перебуває в шлюбі більше 10 років розмір знижки буде дорівнювати кількісті років які Учасник перебуває у шлюбі помножених на 1 000, 00 грн.
3.4. Під знижкою за даними Правилами розуміється зменшення вартості ціни договору купівлі-продажу квартири (попереднього договору купівлі-продажу) на вищезазначену суму.
3.5. Суми знижок за кількома акціями не сумується, один учасник має можливість скористатися однією знижкою.
3.6. Одна знижка діє стосовно купівлі одного Об’єкту.
Greenville
Останні новини:
Щасливий Platinum 14.07.2021 ЖК Щасливий Platinum

"Щасливий" у Львові 14.07.2021 ЖК "Щасливий" у Львові

ЕКО-ДІМ на Тракті І 08.06.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

Greenville Park Lviv 07.06.2021 ЖК Greenville Park Lviv

Safe Town 07.06.2021 ЖК Safe Town

ЕКО-ДІМ Акція завершена 01.06.2021 ЕКО-ДІМ

ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI 17.05.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІI

ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІ 12.05.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті-ІІ

ЕКО-ДІМ на Тракті І 07.05.2021 ЖК ЕКО-ДІМ на Тракті І

ЕКО-ДІМ Акція завершена 06.05.2021 ЕКО-ДІМ

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Львова
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Львова Дивитися ціни Львова→
Популярні забудовники Каталог забудовників →