Як обрати енергоощадну квартиру: основні складові енергоефективності на прикладі ЖК «Crystal River»

Купуючи квартиру у новобудові, далеко не всі клієнти задумуються про енергоефективність житла. Неприємні реалії розуміють із першими платіжками, де рахунок, навіть за незначну житлову площу, змушує сім’ю затягувати паски.

Власнику житла неможливо самостійно досягнути високого рівня енергоощадності на рівні окремої квартири. Тому, аби забезпечити економію теплоносіїв в зимовий період, фахівці будівельної компанії «Continental Development» вирішують питання енергоефективності комплексно.

Потрібно визнати, що значна частина тепла, що надходить у наші квартири, витрачається вкрай марнотратно. Найбільшими «злодюжками» теплоенергії є дрібні шпарини, вентиляційні отвори, неутеплені стіни, недбало ущільнені вікна і двері.

Думка про необхідність енергозбереження має бути присутньою вже на етапі планування будинку. Та простежити за всіма етапами будівельних робіт на об’єкті покупець не може. Залишається лиш гарантія якості та доброчесності від забудовника.

Належна теплоізоляція, використання енергозберігаючих матеріалів, встановлення якісного котла, надійних дверей та вікон міцного профілю у довгостроковій перспективі дозволяють значно зекономити на опалені.

Саме ці технології втілені у нового житловому комплексі «Crystal River» від БК «Continental Development». Об’єкт зводиться у комфортабельному районі міста, поруч зеленої зони річки Бистриці Солотвинської.

При будівництві ЖК «Crystal River» використовується монолітно-каркасна технологія будівництва. Фасад утепляється мінеральною ватою, що володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Цей матеріал – один із лідерів за ефективністю енергозбереження. Через його невелику масу не потрібно додатково укріплювати несучі конструкції. При цьому, мінеральна вата практично не промокає.

За ізоляцію та захист від зайвого шуму відповідають енергозберігаючі вікна з подвійним склопакетом та міцні вогнетривкі двері. Також у квартирах передбачено стяжку підлоги, фінішну штукатурку стін, становлення двоконтурного котла та лічильників із підключенням до комунікацій.

Дізнатися більше про продаж квартир в ЖК «Crystal River», ціни та умови розтермінування можна на сайті забудовника та у відділі продажу.

Контакти будівельної компанії Continental Development:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 22а (3 поверх)

Телефон: +38(050) 057 6777, +38 (097) 057 6777

Е-мейл: office@continental-development.com

Всі новини Continental Development →
Останні новини:
Lystopad Акція завершена 03.06.2021 ЖК Lystopad

Містечко Мануфактура Акція завершена 03.06.2021 ЖК Містечко Мануфактура

Містечко Козацьке Акція завершена 03.06.2021 ЖК Містечко Козацьке

Comfort Park 20.05.2021 ЖК Comfort Park

Manhattan 20.05.2021 ЖК Manhattan

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Авторський 20.05.2021 ЖК Авторський

Franko River Club 20.05.2021 ЖК Franko River Club

Parus 20.05.2021 ЖК Parus

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук