«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Вишиванка»

УкрбудВ Оболонському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Вишиванка», збудований корпорацією «Укрбуд». Відкриття будинку пройшло слідом за Днем вишиванки, який щорічно відзначається в Україні. При цьому традиційна українська сорочка знайшла відображення не тільки в назві ЖК: національний орнамент легко вгадується і у фасаді будівлі, і в дизайні внутрішніх приміщень.
Тому і на відкритті комплексу вишиванка опинилася в центрі уваги. У вишитих сорочках прийшли багато новоселів, а ті, хто в цей день не міг похвалитися національним колоритом в одязі, приміряли пам'ятні футболки-вишиванки від «Укрбуд». Всі бажаючі могли спробувати свої сили і безпосередньо в вишивці національного орнаменту. Його зобразили в логотипі ЖК на полотні, яке буде прикрашати хол будівлі. Приготували для гостей і інші активності: тематичні фотозони, майстер-класи зі створення весняних віночків та вже традиційний для «Укрбуд» розіграш побутової техніки серед господарів квартир в новому будинку.
Укрбуд

Відзначимо, що «Вишиванка» - це житловий комплекс комфорт-класу, розташований в одному з найзеленіших районів Києва. У будинку 23 поверхи, на яких розмістилися 153 квартири. Будівля зведена за монолітно-каркасною технологією з заповненням стін червоною керамічною цеглою. Фасад будинку комплексно утеплений із застосуванням мінеральної вати.

На сьогоднішній день корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію 58 будинків в Києві на більш ніж 9 тисяч квартир. Загальна площа збудованого житла перевищує 800 тисяч квадратних метрів. Зараз девелопер одночасно будує в столиці 25 нових житлових комплексів.

Укрбуд
УкрбудУкрбуд
УкрбудУкрбуд
Укрбуд
Всі новини УКРБУД →
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →