Надійний дім - надійні інвестиції

Гроші повинні працювати - це невіднятний закон великого бізнесу сьогодні!

А це означає, що розумні, перспективні інвестиції, а також їх гарантоване повернення,і примноження, стало можливим сьогодні, для кожного. У всьому світі інвестиційний капітал розподіляється між банківськими депозитами, цінними паперами та придбанням нерухомості.

Світ давно вже перестав довіряти банкам, цінним паперам та домашнім варіантам зберігання грошей. І майже повністю перейшов на інвестування в нерухомість. І ми зараз розповімо чому інвестиція в нерухомість ЖК‘’Яровиці’’ буде вигідною і прибутковою для Вас!

На що тут слід найперше звернути увагу на ліквідність нерухомості, у яку планується вкладати інвестиції. Приміром, квадратні метри в центрі реалізувати без проблем і за високу ціну можна у будь-який момент. Ця ситуація повністю відповідає світовим показникам: нерухомість у бізнес – найбільш стабільна та ліквідна.

Другий момент, який повинен зацікавити думаючу людину - дохідність запланованих інвестицій. Якщо ви дійсно плануєте серйозну бізнес-інвестицію, або знаєте ціну комфорту власного життя, варто звернути увагу на нерухомість, яка відповідатиме сучасним вимогам. Яскравим прикладом такого статусного житла в престижному центральному районі міста, де зосереджене бізнесове життя, побудованого за сучасними енергоощадними технологіями, з комфортним плануванням, сучасними алюмінієвими метало пластиковими панорамними вікнами з новітньоютехнологією-мультифункціонального скла, відео спостереженням та картковою системою доступу до кожної секції комплексу, надійними високоякісними ліфтами,та власнимпідземним та наземним паркінгом, є Житловий Комплекс «ЯРОВИЦЯ».

Якщо ідеєю інвестиції буде здавати Вашу нерухомість в оренду, то вмеблювавши однокімнатну квартиру, приблизною площею 40 м², можна розраховувати на стабільні 6000-7000 гривень на місяць.

Однак навіть не високий рівень прибутковості від здачі в оренду чи продажу квартири не є основною перевагою інвестування в нерухомість. Найголовніше, що отримує інвестор, - можливість зберегти свої кошти. З часом, а особливо в умовах нестабільної економічної й політичної ситуації, гроші можуть знецінитися, а нерухомість залишається в ціні.

ЖК Яровиця

Всі новини ЖК Яровиця → Перейти на картку ЖК Яровиця
Останні новини:
Амстердам Акція завершена 12.08.2021 ЖК Амстердам

Супернова Акція завершена 10.08.2021 ЖК Супернова

Амстердам Акція завершена 03.08.2021 ЖК Амстердам

Парковий квартал (Ковель) 18.06.2021 ЖК Парковий квартал (Ковель)

Супернова 11.06.2021 ЖК Супернова

Яровиця 11.06.2021 ЖК Яровиця

ДРІМ ТАУН Акція завершена 09.06.2021 ЖК ДРІМ ТАУН

Яровиця Акція завершена 09.06.2021 ЖК Яровиця

Амстердам Акція завершена 01.06.2021 ЖК Амстердам

Яровиця 31.05.2021 ЖК Яровиця

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук