Майбутнє озера "Небреж"

“ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ” - це наступний житловий масив в продовження масивів “Молодіжний квартал” і “ПАТРІОТИКА”. До реалізації цього масштабного проекту забудовник готувався з 2005 року.

Будувати житло, максимально зберігаючи і поліпшуючи навколишнє природне середовище для комфортного проживання киян — одне з містобудівних завдань, що реалізуються забудовником.

Найбільш перспективний напрямок розвитку міста — південний, і саме тут ми зосередили наші зусилля.

Наша репутація вам відома — ми фінансуємо будівництво не просто будинків, а впорядкованих житлових комплексів, що максимально вписуються в природне середовище. А озера — вони були передані землекористувачу разом з землею, вони є і залишаться. Тільки зараз їх використовують для «дикого» відпочинку, але вже незабаром вони стануть облаштованими зонами культурного дозвілля і розваг.

У Києві вже багато таких місць — погляньте на стареньку Русанівку чи на нову Оболонь — чисті, затишні, зелені, з вологим повітрям, вранішніми купаннями... Житло біля води — незрівнянна перевага!

З одного боку, за 23 роки існування головної програми банку — будівництво житла за рахунок коштів населення — банк майже звик до того, що освоєння нового мікрорайону починається з протистояння. На перешкоді будівництву стоять різні люди.

Хто ці люди?

В першу чергу зацікавлені, дуже зацікавлені фізичні особи, які спочатку використовують для досягнення своїх власних цілей мешканців довколишніх будинків, пресу, інших активістів.

Потім процес підхоплюють політики — в даному випадку передвиборчі перегони вже почалися, тому будь-який привід стає щаблем для подальшого просування політичними сходами.

А тут така актуальна тема — житло і навколишня природа — а насправді занедбаний пустир з невідомим майбутнім (щодо благоустрою, призначення, утримання).

З іншого боку, 23-річний досвід фінансування будівництва житла неодноразово переконував наших інвесторів у тому, що жити в будинку біля пустиря і тішитись думкою про те, що “ми відстояли” або “ми відстоюємо” природу — безперспективно.

Це ж вашим дітям подобаються облаштовані дитячі майданчики, зелені подвір’я, а в даному випадку — мощені набережні — прогулянкові, безпечні, впорядковані, з магазинами і кав'ярнями, пляжами, спортивними майданчиками...

Найпопулярніше житло — у впорядкованих зонах (це підтвердить будь-який ріелтор). А найкомфортніше — поруч з облаштованими водоймами.

В нашому місті є приклади того, коли через поступки групі особисто зацікавлених осіб, кардинально погіршувалась якість життя багатомільйонного міста, відсунувши рівень проживання в кінець рейтингу (наприклад, недобудований міст на Райдужний масив).

Є також приклади, коли, здавалося б безперспективні, занедбані пустирі чудесним чином забудовуються, окультурюються, стають популярними і улюбленими. Саме такий шлях обирають банк і забудовник.

Банк має величезний досвід, заслуги, нагороди при реалізації інвестиційних проектів фінансування такого будівництва і за підтримки не тільки багатьох міських організацій, але й ВАШОЇ, ШАНОВНІ НАШІ ІНВЕСТОРИ, та спільно з забудовником забезпечить спорудження “ПАТРІОТИКИ НА ОЗЕРАХ” в її затвердженому вигляді — з впорядкованими озерами, красивими берегами, затишними двориками.

Ми впевнено крокуємо в майбутнє і не сумніваємося, що «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» стане одним із найкрасивіших житлових масивів Києва!

Всі новини Аркада →
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →