ІБК ОБРІЙ переможець в номінації «Надійний забудовник»

Підбито остаточні результати відбору на звання лауреата професійної премії «Український будівельний Олімп» за підсумками 2018 і визначені кращі забудовники на українському будівельному ринку. Серед переможців - «Інвестиційно-будівельна компанія ОБРІЙ», яка була нагороджена в номінації «Надійний забудовник: якість і стабільність будівництва» за реалізацію масштабних проектів житлової нерухомості, відповідальність і професіоналізм.

Присуджена премія означає визнання ролі компанії в розвитку українського ринку нерухомості. А також підтверджує те, що «ІБК ОБРІЙ» в повній мірі усвідомлює свою відповідальність за виконання обіцянок перед клієнтами і партнерами, забезпечуючи при цьому стабільну якість і заявлені терміни реалізації проектів.

Премією «Український будівельний Олімп» з 2006 року щорічно відзначаються знакові будівельні компанії і проекти. Список номінантів складається на підставі експертних оцінок і результатів моніторингу будівельного ринку. Ключовими критеріями при оцінюванні є фінансова стабільність, висока репутація в галузі, виконання зобов'язань перед клієнтами, висока якість виконуваних робіт, інновації та технічні нововведення, а також наявність нових об'єктів і програм.

«Отримання професійного визнання і високої оцінки нашої діяльності - це величезна відповідальність. Наша команда не зупиняється на досягнутому, а стрімко йдемо вперед, докладаючи всі зусилля і можливості для створення комфортних та сучасних житлових комплексів. Ми намагаємося перевершити очікування наших клієнтів, так на сьогоднішній день будівництво паркового кварталу «Місто Квітів» ведеться з випередженням графіка, що дозволяє нам заявляти про дострокову здачу II черги на півроку. Дострокова здача об'єкту ще раз підтверджує, що ми є надійною компанією яка дорожить своєю репутацією», - зазначила заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК ОБРІЙ» Олеся Перчак.

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →