ІБК Обрій і KredoBank пропонують іпотеку

ІБК Обрій в партнерстві зKredoBankпропонують привабливі умови іпотечного кредитування для придбання житла в парковому кварталі «Місто Квітів». Мінімальний перший внесок - 20%, а процентна ставка на перший рік складе від 9% річних в національній валюті. Максимальна сума кредиту до 3 млн. гривень терміном до 20 років.

Відсотки по кредиту на перший рік залежать від суми, яку покупець готовий відразу заплатити за квартиру. Наприклад, за умови 20% власного внеску процентна ставка складе 10% річних, а при 40% - 9% річних. Через 12 місяців процентна ставка зросте до 19-20%

Під час підписання сторонами Угоди про співпрацю, заступник директора з комерційних питань компанії «ІБК Обрій» Олеся Перчак висловила впевненість, що партнерство зKredoBank, який віднесений до групи «Банки іноземних банківських груп» за класифікацією Національного банку України, це ще одна можливість для сьогоднішніх покупців житла на первинному ринку зробити покупку на вигідних умовах. Для багатьох такий іпотечний кредит з фіксацією вартість в гривні і можливістю розтягнути оплату в часі може стати більш прийнятним варіантом покупки ніж розстрочка від забудовника.

Також Олеся Перчак підкреслила, що співпраця забудовника з банком для покупців є маркером законності будівництва та гарного фінансового стану компанії, оскількиKredoBank завжди проводить додаткову перевірку будівельних компаній, перш ніж починає співпрацю.

Отримати консультації щодо умов кредитування та необхідні документи для отримання іпотечного кредиту в банку кожен з клієнтів може в відділі продажів паркового кварталу «Місто Квітів»,а також на сайті KredoBank.

ІБК ОБРІЙ

Всі новини ІБК ОБРІЙ →
Останні новини:
UNO City House 11.08.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 11.08.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

ІБК ОБРІЙ 31.07.2021 ІБК ОБРІЙ

UNO City House 20.07.2021 ЖК UNO City House

Місто Квітів 20.07.2021 ЖК Місто Квітів

Місто Квітів 30.06.2021 ЖК Місто Квітів

ІБК ОБРІЙ 29.06.2021 ІБК ОБРІЙ

BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Популярні забудовники Каталог забудовників →