Нерухомість від забудовників

За якими критеріями потрібно обирати квартиру!

За якими критеріями потрібно обирати квартиру:

1. Енергоощадність!

Питома витрата теплової енергії на опалення, визначена розрахунками в програмі «Пакет планування Пасивного Будинку» , та не перевищує 15 кВт ∙ год/(м² • рік);

Загальне споживання первинної енергії для всіх побутових потреб (опалення, гаряча вода й електрична енергія), не перевищує ≤ 120 кВт ∙ год/м² • рік). Що досить суттєво зменшує витрати за комунальні послуги!

2.Комфорт!

Головні переваги первинного житла –облицювальна цегла з мінераловатними утеплювачами, панорамні вікна, безшумні ліфти, вдале планування квартир, прилади обліку води, світла та газу що надає змогу добре заощаджувати, високі стелі, вхідні двері з якісними замками, поліпшена штукатурка стін і ще багато інших переваг. Тоді як у вторичках новоселів можуть очікувати крихітні кухні і передпокої, низькі стелі, зношені комунікації і слабка електропроводка. Не забувайте і про прибудинкової території. Нові житлові комплекси, передбачають наявність дитячих майданчиків, зон відпочинку і паркування для мешканців. У старих будинках часто автомобілі ставлять там, де колись була дитяча площадка, від якої залишилися похилені гойдалки в шарах фарби невизначеного кольору та іржавий кістяк лавочки.

3.Вартість!

Квартиру в новобудові можна купити ще на стадії котловану, і тоді її вартість буде значно нижче готовою. Вторинне житло в тому ж районі обійдеться дорожче.

4.Прибутковість!

По мірі зростання новобудови квартира істотно зростає в ціні – зазвичай від 20 до 40% за весь цикл. Багато людей, які бажають збільшити свої заощадження, використовують подібні операції в якості альтернативи банківським вкладам. Вторинне житло якщо й зростає в ціні, то в межах загальноринкових тенденцій.

5.Інфраструктура!

Піклуючись про мешканців, житлові комплекси створюють мистецтво благоустрою, озеленення території, організацію садово-паркових насаджень та цікавих архітектурних споруд в будівництві.

Зазвичай такі комплекси зводять поруч з собою сучасні навчальні заклади, дитячі садки, магазини різного призначення, підприємства, служби побуту та інші необхідні об’єкти. Перевагою вторинного житла є його гарна транспортна доступність, і вже існуюча інфраструктура.

6.Юридична чистота!

Купуючи квартиру на первинному ринку, можна не побоюватися різних темних історій з попередніми власниками, появи несподіваних спадкоємців і далеких родичів, як це може бути у випадку придбання нерухомості.

7. Ваша дім – це Ваш стиль!

Первинний ринок завжди вражає своєю креативністю. Авторська архітектура та неповторний стиль комплексу. Ми будуємо, щоб жителі комплексу могли пишатися довершеною архітектурою. І тому створюємо індивідуальні об’єкти, які стають знаковими для міста .

ЖК Яровиця Life


яровиця.com.ua

Всі новини Яровиця Life → Перейти на картку ЖК Яровиця Life
Реклама забудовників
Останні новини:
Lystopad 03.06.2021 ЖК Lystopad

Містечко Мануфактура 03.06.2021 ЖК Містечко Мануфактура

Містечко Козацьке 03.06.2021 ЖК Містечко Козацьке

Comfort Park 20.05.2021 ЖК Comfort Park

Manhattan 20.05.2021 ЖК Manhattan

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Авторський 20.05.2021 ЖК Авторський

Franko River Club 20.05.2021 ЖК Franko River Club

Parus 20.05.2021 ЖК Parus

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Калуша
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Калуша Дивитися ціни Калуша→
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук