Нерухомість від забудовників

Вигідно купити та вдало інвестувати в житло ? Тоді вам в "МЖК Експрес-24"

Яке помешкання вигідніше купити та як «не прогоріти» на цьому? Вкладати гроші у будівництво житла чи купувати уже зданий будинок? Це далеко не весь перелік питань, які виникають у кожного, хто хоче стати власником нової квартири.

Серед молодих сімей все більшої популярності набуває купівля нерухомості у новобудовах. Таке житло має ряд відчутних переваг. Це, зокрема, сучасне планування, екологічні будівельні матеріали, а також можливість купити помешкання на стадії будівництва. Це дозволяє вигідно інвестувати кошти, зекономивши при цьому кругленьку суму грошей.

Квартира від забудовника – ідеальний варіант придбання власного житла, особливо коли покупець відразу не може заплатити усю суму. Тут можна чітко розпланувати свій індивідуальний сімейний бюджет, згідно з яким, вибір квартири від забудовника уже матиме певні цінові критерії та можливості.

«Ми з дружиною тривалий час задумувались над власним житлом. Розглядали різні варіанти квартир в Івано-Франківську, але все ж зупинились на варіанті вкладати гроші у будівництво, а не купувати вже здане в експлуатацію житло. Це було економічно вигідно та заощаджувало нам кошти. Тепер ми маємо власне житло в екологічному районі міста від найкращого забудовника «МЖК Експрес-24», - розповідає новий власник квартири від «МЖК Експрес-24» Олег Чабан.

Вартість квадратного метра у зданих будинках значно вища, ніж у будинках, які тільки будуються. Крім того, будівельні компанії пропонують вигідні умови розтермінування з можливістю гнучкого графіка виплат. Тобто, обираючи такий варіант, клієнт може суттєво зекономити.

При виборі житла під виплату радимо зосередити свою увагу на таких пунктах:

  • умови розтермінування та графік виплат;

  • надійність та репутація будівельної компанії;

  • цінова політика на квартири;

  • якість будівельних матеріалів, які використовуються під час будівництва;

  • район та інфраструктура, де має зводитись будинок.

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» пропонує конкурентні ціни на житло. Для того, аби мати конкурентні ціни на квартири в Івано-Франківську, будівельні компанії враховують масу об’єктивних та суб’єктивних показників. Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» - вдалий вибір для купівлі квартири, адже завдяки вдалій та надійній співпраці з постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, їй вдається встановлювати ціни на житло на конкурентному рівні. Нехай ваші інвестиції у житло будуть вдалими, а будівельна компанія «МЖК Експрес-24» зробить усе можливо, аби помешкання вашої мрії стало найзатишнішим місцем у світі. «МЖК Експрес-24» - вдалі інвестиції у житло вашої мрії.

Всі новини МЖК Експрес 24 →
Реклама забудовників
Останні новини:
Lystopad 03.06.2021 ЖК Lystopad

Містечко Мануфактура 03.06.2021 ЖК Містечко Мануфактура

Містечко Козацьке 03.06.2021 ЖК Містечко Козацьке

Comfort Park 20.05.2021 ЖК Comfort Park

Manhattan 20.05.2021 ЖК Manhattan

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Авторський 20.05.2021 ЖК Авторський

Franko River Club 20.05.2021 ЖК Franko River Club

Parus 20.05.2021 ЖК Parus

Royal Hall 20.05.2021 ЖК Royal Hall

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Івано-Франківська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Івано-Франківська Дивитися ціни Івано-Франківська→
Інформаційний партнер в регіоні
Відео новобудов Івано-Франківська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Івано-Франківська Дивитися відео новобудов Івано-Франківська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Швидкий пошук