Компанія "Укрбуд" встановлюватиме в нових ЖК поштамати від Poshta.ua

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» встановлюватиме у своїх житлових комплексах поштамати. Провайдером послуги виступить український сервіс поштаматів Poshta.ua. Термінали Poshta.ua призначені для автоматизованої доставки товарів із інтернет-магазинів та посилок, а також для придбання товарів безпосередньо в терміналі. Отримувач може оплатити та забрати доставку товару у зручний час, не підлаштовуючись до графіку роботи кур’єрської служби. Крім того, у поштаматах можна виконувати низку фінансових операцій – зокрема оплатити комунальні послуги, мобільний та інтернет-зв'язок, здійснити перекази, поповнити банківську картку тощо.

«Ми йдемо в ногу з часом, підтримуємо нові прогресивні технології та інноваційні підходи, які дозволяють покращувати життя киян, робити його комфортним. Новим кроком у створенні сприятливого середовища проживання стане спільний з компанією Poshta.ua проект зі встановлення в житлових комплексах поштаматів», – говорить президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

Найближчим часом поштамати будуть встановлені у трьох житлових комплексах – ЖК «Березки» у Вишгороді та ЖК «Лісовий» і «Садовий» у Києві. У планах – встановлення поштаматів у кожному новому житловому комплексі Укрбуду.

«Поштамати – сучасні технології, що роблять життя людей набагато зручнішим. За допомогою терміналів можна отримувати доставку з інтернет-магазинів, кореспонденцію,
оплачувати послуги, купувати товари та проводити низку фінансових операцій, при цьому
послуги доступні цілодобово, що дуже зручно. Подібні мережі успішно зарекомендували себе за кордоном. Тому ми переконані, що кияни швидко оцінять зручність і комфорт поштаматів у житлових комплексах Укрбуду», – зазначив Андрій Полянський, керівник проекту Poshta.ua.

Поштамати Poshta.ua вже встановлені в низці столичних торгівельних центрів та супермаркетів.

На сьогодні «Укрбуд» веде будівництво декількох десятків житлових об’єктів у Києві. У 2014 році «Укрбуд» ввів в експлуатацію 210 тис. кв. м. житла в столиці. Також вдалося закінчити кілька довгобудів, від яких відмовилися інші забудовники. Пріоритетне завдання на 2015 рік – не знижувати темпів будівництва та продовжувати тримати невисокі ціни на житло. У планах – здати 500 тис. кв. м.
Всі новини УКРБУД →
Реклама забудовників
Останні новини:
BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

UNO City House 10.06.2021 ЖК UNO City House

BudCapital Акція завершена 09.06.2021 BudCapital

Креатор-Буд 08.06.2021 Креатор-Буд

Варшавський 2 08.06.2021 ЖК Варшавський 2

Варшавський Плюс 08.06.2021 ЖК Варшавський Плюс

Місто Квітів 07.06.2021 ЖК Місто Квітів

Новопечерська Вежа 07.06.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Файна Таун Акція завершена 04.06.2021 ЖК Файна Таун

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →