У столиці презентували оновлену концепцію будівництва житла і набережної на Микільській слобідці

22 грудня 2015 року в прес-центрі ЛігаБізнесІнформ «Об'єднання інвесторів Микільської слобідки» та Корпорація «Укрбуд» представили принципово нову концепцію розвитку мікрорайону, з урахуванням побажань місцевих жителів.

Представник Корпорації «Укрбуд», Юрій Пелих, зазначив, що кияни були недостатньо поінформовані про проект житлового комплексу і плани розвитку території Микільської слобідки, тому виникло безліч міфів навколо будівництва.

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»

ЖК «Сонячна Рів'єра» зводиться на підставі дозволу на будівництво п'ятої категорії складності, при наявності якого, відповідно до чинного законодавства, інші документи дозвільного характеру не вимагаються. Призначення земельної ділянки - житлова та комерційна забудова, а захисна берегова смуга становить 50 метрів, інформація про що розміщена на офіційних ресурсах - містобудівному кадастрі Києва та публічній кадастровій карті України, які доступні онлайн всім бажаючим.

Голова ініціативної групи інвесторів, що вклали гроші в будівництво житла, Роман Овсяник, повідомив про те, що забудовник пішов назустріч їхнім вимогам та погодився допустити інвесторів до управління будівництвом.

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд»

Майбутніми власниками квартир створено кооператив «Об'єднання інвесторів Микільської слобідки», який отримав повноваження контролю за будівельними та фінансовими процесами.
Результатом роботи об'єднання стала представлена концепція розвитку території мікрорайону, яка включає в себе:
  • зменшення кількості будинків у комплексі;
  • збільшення кількості паркомісць;
  • збереження зони здоров'я, збільшення її площі вдвічі і повна реконструкція;
  • будівництво дитячого дошкільного закладу;
  • будівництво сучасної набережної зі скверами і пляжами.
Зібрано понад 3 тис. підписів місцевих жителів на підтримку будівництва комплексу та набережної згідно з оновленою концепцією.

Керівник «Об'єднання інвесторів» підкреслив, що це буде загальнодоступна набережна, з центральною пішохідною алеєю, яка простягнеться від Броварського проспекту до Зони здоров'я, а в перспективі - до Русанівських садів. Він спростував ще один міф про те, що місцевих жителів позбавили пляжів та доступу до берега. Були продемонстровані фото та відео, зняте з безпілотника, на якому видно вкрай занедбаний стан берега, безліч об'єктів, які перекривають доступ до води: ресторани, човнові станції, звалища і т. д.

Згідно з новим передпроектом замість 13 секцій житлового будинку, який планувався раніше, будуть побудовані тільки 3 будинки. Кількість квартир в комплексі зменшено майже в два рази, а загальна кількість паркомісць збільшена з 900 до 1400. Також вже готовий проект нової дороги, яка розвантажить розв'язку біля метро Лівобережна. Дорога пройде від Виставкового центру під Броварським проспектом, через вже наявний тунель, і з'єднається з Русанівською набережною.

Відстань від будинків до розташованого поруч греко-католицького собору збільшено вдвічі. Крім того, інвестори за свій рахунок замовили в державному НДІ технічну експертизу для того, щоб з'ясувати причини появи тріщин в підлозі храму. Це було зроблено для того, щоб зобов'язати забудовника виконати необхідні ремонтні роботи, у разі його провини. Проте представники собору відмовилися від проведення такої експертизи. Незважаючи на це, ініціативна група інвесторів, сподівається на подальший діалог. А забудовник, навіть без проведення експертизи, готовий провести ремонтні роботи, якщо буде надано доступ.

Для отримання дозволу на будівництво частини набережної, яка виходить за межі відведеної земельної ділянки, направлені листи в КП «Плесо» та КМДА. Планується розчищення берега і русла Русанівської протоки. Передпроектом передбачено висадити на набережній близько 700 дерев, облаштувати пляжі, встановити 4 ігрових дитячих майданчики загальною площею 1500 м2, а площа всієї зеленої зони складе більше 5000 м2. Заплановані також спортмайданчики та велосипедні доріжки.


Всі новини УКРБУД →
Реклама забудовників
Останні новини:
BudCapital Акція завершена 11.06.2021 BudCapital

Great 10.06.2021 ЖК Great

UNO City House 10.06.2021 ЖК UNO City House

BudCapital Акція завершена 09.06.2021 BudCapital

Креатор-Буд 08.06.2021 Креатор-Буд

Варшавський 2 08.06.2021 ЖК Варшавський 2

Варшавський Плюс 08.06.2021 ЖК Варшавський Плюс

Місто Квітів 07.06.2021 ЖК Місто Квітів

Новопечерська Вежа 07.06.2021 ЖК Новопечерська Вежа

Файна Таун Акція завершена 04.06.2021 ЖК Файна Таун

Всі новини→
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Ціни в новобудовах Києва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Києва Дивитися ціни Києва→
Квартири Києва: новобудови і вторинний
Відео новобудов Києва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Києва Дивитися відео новобудов Києва→
Популярні забудовники Каталог забудовників →