Центробуд

Центробуд

від ‍38 250 ₴ / м2

Новобудови Центробуд  1 об'єкт в продаже

ЖК Eco Dream
від ‍38 250 ₴ / м2
Здача: 3 кв. 2023
Київ, вул. Львівська / вул. Живописна

Всі ЖК Центробуд на мапі

Будує житлові комплекси в Вишневому, Києві
Всі новобудови
Вишневе
Київ

Проєкти з проданими квартирами  3 об'єкти

ЖК Південний
Здано в 4 кв. 2014
Вишневе, вул. Південна, 5б
КМ Італійський квартал
Київ, вул. Редьчинська, 2а
ЖК Златоустівська 14-18
Здано в 1 кв. 2015
Київ, вул. Златоустівська, 14-18

Про будівельну компанію Центробуд

Інвестиційно-будівельна компанія Центробуд є класичною будівельною компанією, яка вже понад 20 років втілює у життя різноманітні проєкти житлової нерухомості та надає клієтам допомогу у вирішенні будь-яких питань: від отримання оптимальних технічних умов до введення об’єктів в експлуатацію.

Головним пріоритетом компанії є девелоперська діяльність та розвиток власних інвестиційних проєктів, передусім житлового спрямування. Основною спеціалізацією компанії є організація комплексного будівництва зі здачею об’єктів «під ключ», а також виконання основного переліку будівельних робіт за кошт самої компанії.

Вагомий досвід, власний технічний і кадровий потенціал уможливили введення в експлуатацію вагомого переліку будівельних об’єктів у столиці та околицях. Серед проєктів забудовника: індивідуальні котеджі, торгово-розважальні центри, офісні комплекси найвищого рівня.

Здобутий досвід та власні технічні потужності дозволяють впевнено конкурувати та створювати нові проєкти якісного екологічного житла у центрі столиці та в передмісті Києва.

Інвестиційно-будівельна компанія Центробуд є надійним партнером для втілення Ваших проєктів!

Центробуд будує в