Новобудови

Продаж квартир в ЖК Янтарний

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
1 154 560 ₴
до
до
2 522 780 ₴
від
від
35 м²
до
до
81 м²
94 квартири
94 квартири
1-кімнатна квартира, від 1 230 900 ₴, 37.3 м², ЖК Янтарний
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍1 230 900 ₴
‍33 000 ₴ за м2
1 кімната37.3 м21 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 230 900 ₴, 37.3 м², ЖК Янтарний
На жаль, цей об'єкт поки що без фото.
‍1 230 900 ₴
‍33 000 ₴ за м2
1 кімната37.3 м29 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 235 520 ₴, 38.61 м², ЖК Янтарний
‍1 235 520 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната38.61 м21 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 235 520 ₴, 38.61 м², ЖК Янтарний
‍1 235 520 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната38.61 м29 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 1 258 470 ₴, 36.08 м², ЖК Янтарний
‍1 258 470 ₴
‍34 880 ₴ за м2
1 кімната36.08 м25 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 263 360 ₴, 39.48 м², ЖК Янтарний
‍1 263 360 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната39.48 м21 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 263 360 ₴, 39.48 м², ЖК Янтарний
‍1 263 360 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната39.48 м28 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 263 360 ₴, 39.48 м², ЖК Янтарний
‍1 263 360 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната39.48 м29 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 274 880 ₴, 39.84 м², ЖК Янтарний
‍1 274 880 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната39.84 м28 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 274 880 ₴, 39.84 м², ЖК Янтарний
‍1 274 880 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната39.84 м29 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 279 362 ₴, 35.9 м², ЖК Янтарний
‍1 279 362 ₴
‍35 637 ₴ за м2
1 кімната35.9 м26 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 296 750 ₴, 37.05 м², ЖК Янтарний
‍1 296 750 ₴
‍35 000 ₴ за м2
1 кімната37.05 м25 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 296 750 ₴, 37.05 м², ЖК Янтарний
‍1 296 750 ₴
‍35 000 ₴ за м2
1 кімната37.05 м26 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 299 232 ₴, 37.27 м², ЖК Янтарний
‍1 299 232 ₴
‍34 860 ₴ за м2
1 кімната37.27 м25 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 299 232 ₴, 37.27 м², ЖК Янтарний
‍1 299 232 ₴
‍34 860 ₴ за м2
1 кімната37.27 м26 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 311 781 ₴, 37.63 м², ЖК Янтарний
‍1 311 781 ₴
‍34 860 ₴ за м2
1 кімната37.63 м25 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 342 720 ₴, 41.96 м², ЖК Янтарний
‍1 342 720 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната41.96 м21 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 342 720 ₴, 41.96 м², ЖК Янтарний
‍1 342 720 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната41.96 м28 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 342 720 ₴, 41.96 м², ЖК Янтарний
‍1 342 720 ₴
‍32 000 ₴ за м2
1 кімната41.96 м29 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 1 375 580 ₴, 42.03 м², ЖК Янтарний
‍1 375 580 ₴
‍32 729 ₴ за м2
1 кімната42.03 м21 із 10
пров. Івана Франко, 8
Будинок
здано в 1 кв. 2026