Новобудови Запоріжжя

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Райони та мікрорайони
11 житлових комплексів

Новобудови Запоріжжя

Запоріжжя – чарівне зелене місто з багатою та славною історією. Це великий адміністративний та промисловий центр. Новобудови тут користуються попитом.

Які пропозиції існують на первинному ринку Запоріжжя?

Якщо ви плануєте купити квартиру від забудовника, Запоріжжя може запропонувати вам варіанти як у вже зведених будинках, так і в ЖК, що наразі будуються. Будинки, що знаходяться на етапі будівництва перевищують кількість готових ЖК більш ніж удвічі.

Усі новобудови Запоріжжя поділяються на багатоповерхові будинки, котеджі та таунхауси. Більшість з них – багатоповерхівки. Котеджами та таунхаусами місто поки що забудовується не так активно і житло в них, як правило, обійдеться дорожче, ніж у багатоповерхівці.

Практично усі ЖК облаштовані індивідуальним опаленням. Квартири зазвичай передаються інвесторам без ремонту. Знайти у місті апартаменти «під ключ» досить складно.

Більшість квартир в ЖК Запоріжжя – це одно-, дво- та трикімнатні апартаменти. Також у місті можна придбати житло на 4 кімнати. Зазвичай такі квартири продаються у елітних ЖК. Перелік планувань апартаментів доповнюється дворівневими та смарт-квартирами, притому, що у місті їх не так багато. Смарт-квартири можна придбати у житлових комплексах економ-класу. Дворівневі квартири продаються у ЖК класу еліт або бізнес.

Крім будинків економ-, бізнес- та еліт-класу, в місті можна купити нерухомість класу комфорт. Це найбільш поширений тип житла з хорошим поєднанням ціни та якості.

Де розташована більшість новобудов та чому?

Майже в кожному районі міста можна купити квартиру в новобудові. Запоріжжя активно забудовується. Більшість новобудов зводять у центральній частині міста – Дніпровському, Вознесенівському та Олександрівському районах. Жити у цій місцевості вважається престижно. Але ціни на квартири тут вищі, ніж у інших районах.

Новобудова в Дніпровському районі – це будинок, розташований у місці з гарним транспортним сполученням та розвиненою інфраструктурою. Тут знаходиться багато підприємств, шкіл, дитячих садків, магазинів та стадіон. Новобуд зазвичай розташований поруч з будинками, зведеними ще в радянський період, і яскраво виділяється на тлі цих споруд. У Дніпровському районі домінують ЖК класу комфорт та еліт. Щодо цін, тут присутні як дорогі, так і доступні варіанти.

Нова квартира у Вознесенівському районі Запоріжжя – досить вдала покупка. Ця частина міста вважається зручною для проживання. Її територію перетинає кілька великих магістралей, зокрема центральний проспект Запоріжжя.

Щодо Олександрівського району, то це густонаселена частина міста. Тут розташовані різноманітні навчальні заклади, ринки та торгові центри. Район облаштований гарним транспортним сполученням. У зв'язку з великим скупченням людей в Олександрівському районі завжди шумно. Квартири тут недорогі. Здебільшого продається житло класу комфорт.

Якщо покупець воліє жити в екологічно чистій частині міста, можна купити квартиру в новобудові, що розташована в Комунарському районі. Останнім часом він активно забудовується. Район має розвинену інфраструктуру, багато розважальних закладів. Більшість ЖК – новобудови класу комфорт. Але трапляються й елітні будівлі.

Які зручності є у новобудовах?

Житлові комплекси Запоріжжя – це сучасна нерухомість. Новобудови відповідають потребам сучасних людей. Наприклад, у ЖК якісно вирішується проблема із парковками. Якщо у дворах старих будинків здебільшого мешканці ставлять машини хаотично (адже там просто немає нормальних паркувань), нові житлові комплекси забудовник облаштовує спеціальними зонами для паркування. Часто вони знаходяться під землею, що дає змогу повністю звільнити двір від машин.

У деяких будинках є власні станції очищення води, завдяки чому її можна пити безпосередньо з-під крана. В окремих комплексах передбачено послугу консьєржа. Є будинки, що облаштовані прогулянковими алеями, зеленими терасами на даху. Майже у всіх ЖК передбачені дитячі та спортивні майданчики. У деяких новобудовах Запоріжжя є навіть власні тенісні корти.

Вигода від купівлі квартири в новобудові

Зазвичай нові житлові комплекси будуються з якісніших матеріалів, ніж старі будинки. Вони розраховані на тривалий термін експлуатації. Територія більшості ЖК закрита, що дозволяє не побоюватися за збереження майна та безпеку членів сім'ї.

Часто інвестори купують квартири у ЖК не задля проживання, а для заробітку на квартирі у новобудовах. Продаж такого житла може принести солідний прибуток, якщо інвестор придбав одну або кілька квартир у будинку на етапі котловану, коли їхня ціна була невисокою. Готова квартира з ремонтом або без коштує значно дорожче. Крім того, власник може здавати квартиру та отримувати щомісячний стабільний дохід.

Загальна інформація про ціни квартир та податки на покупку

Вартість квартири у новому житловому комплексі залежить від різних факторів. Це клас будівлі, планування житла, поверх, наявність балкона, додаткових приміщень тощо. Ціна квартири в Запоріжжі зазвичай середня або низька, в порівнянні з іншими містами України. Навіть елітне житло обійдеться тут значно дешевше, ніж у містах-мільйонниках.

Купуючи нерухомість її власнику доведеться сплатити податок у розмірі 1% від вартості квартири. Також доведеться перерахувати 1% від суми, сплаченої за житло, до Пенсійного фонду. Особи, що звільнені від податків це учасники АТО, сироти, діти-інваліди, ліквідатори Чорнобильської катастрофи. Громадяни, які купують квартиру вперше або стояли у черзі на квартиру, мають право на податкове відрахування.

Ціни на новобудови в інших містах

Новоолександрівкавід ‍33 700 ₴ / м2
Дніпровід ‍43 083 ₴ / м2
Слобожанськевід ‍26 700 ₴ / м2
Кам'янськевід ‍22 250 ₴ / м2
Кривий Рігвід ‍29 900 ₴ / м2
Горішні Плавнівід ‍28 237 ₴ / м2