Новобудови Житомира

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Райони та мікрорайони
20 житлових комплексів

Новобудови Житомира

Житомир – місто, що знаходиться неподалік столиці України. Географічне місцерозташування робить його досить привабливим місцем для тих, хто бажає купити квартиру в новобудові. Житомир – невелике, комфортне для життя місто. Тут є розвинена інфраструктура, визначні пам'ятки, місця для дозвілля. Водночас у містян є можливість без зайвих турбот відвідати столицю задля відпочинку чи покупок, або по роботі. Однак, це не основна цінність тутешнього життя. Житомир – самобутнє місто з безліччю переваг. У більшості випадків, саме тому багато хто бажає купити житло у цьому місті.

Які пропозиції існують на первинному ринку Житомира?

ЖК Житомира – це переважно новобудови класу комфорт. У місті є кілька будинків бізнес-класу та класу Еліт. Забудовники пропонують житло не лише у багатоповерхівках, а й у таунхаусах. Також у місті є кілька клубних будинків.

Всі новобудови Житомира поділяються на два типи: добудовані та ті, що будуються. Купуючи житло у готовому будинку, покупець бачить, яку квартиру отримує, і може практично одразу туди заселитись. Але вартість квартири в готовому житловому комплексі дорожча, ніж у ЖК, що будується. Тому кожен сам вирішує, що для нього важливіше: купити готову квартиру чи заощадити. Кількість житлових комплексів, що будуються, в Житомирі практично в 2 рази перевищує кількість введених в експлуатацію будинків.

Майже у всіх ЖК квартири продаються без ремонту. Нова квартира з ремонтом – справжній «скарб» для міста.

У багатьох будинках Житомира передбачено індивідуальне опалення. Однак є житлові комплекси, які підключені до центральної тепломережі.

Більшість квартир у новобудовах – це одно-або двокімнатні апартаменти. Трьох та чотирьох кімнатних квартир в ЖК недостатньо. Перелік пропозицій первинного ринку міста доповнюється смарт-квартирами. Це компактний тип житла із раціональним плануванням. Ціни на квартири Смарт невисокі, але не кожному підходить таке планування.

Де розташована більшість новобудов і чому?

Найактивніше забудовується Богунський район. Тут можна знайти квартиру у новобудові на будь-який бюджет. Район має багату інфраструктуру, гарне транспортне сполучення, непогану екологію та місця для дозвілля.

Знайти новобуд можна і у Королівському районі Житомира. Тут нові будинки розташовані поруч із старою нерухомістю. Новобудови Королівського району відомі своїми недорогими апартаментами. Купити квартиру у новобудові тут зможуть люди, обмежені у бюджеті. Якщо ви бажаєте заощадити, можете розглянути для купівлі квартиру у Крошні. Це ще одна адміністративна частина міста із недорогим житлом.

У центральній частині міста здебільшого зводяться елітні новобудови та будинки бізнес-класу. Це дороге житло, що вирізняється гарним інтер'єром та екстер'єром, сучасним технічним приладдям та наявністю різноманітних зручностей.

Купити нерухомість можна й у районі Маликова. Це молодий мікрорайон Житомира. Він знаходиться неподалік від центру. Тут є дитячий садок, ТЦ та різні магазини.

Якщо ви волієте жити в районі з хорошою екологією, розгляньте пропозиції в Корбутівці. Тут знаходиться гідропарк та зелені насадження. Тому життя тут буде до вподоби молодим сім'ям та активним людям.

Які зручності є у новобудовах?

У новобудовах Житомира не так багато зручностей, як у елітних житлових комплексах міст-мільйонників. Тим не менш, і тут є свої «фішки». Деякі ЖК обладнані якісною шумоізоляцією, завдяки чому мешканці комплексу не відчувають, що живуть у багатоквартирному будинку. Їх не дратуватимуть звуки з вулиці чи шум сусідів. Можна забути, як це – прокидатися в неділю від тупотіння сусідських дітей поверхом вище або відсутність сну через те, що сусід за стіною влаштував у себе дискотеку.

Багато ЖК вирізняються сучасною гарною архітектурою та облаштовані панорамними вікнами. Жити у такому комплексі не лише зручно, а й приємно для душі. Територія багатьох ЖК закрита від сторонніх. Можна без побоювання відпускати своїх дітей на прогулянку – ніхто сторонній на подвір'я не проникне.

Деякі сучасні будинки зводяться за принципом «двір без машин». Згідно цієї концепції двір житлового комплексу призначений виключно для пішоходів. Власники квартир та їхні гості можуть залишати автомобілі на спеціально пристосованих для цього паркінгах. Заїхати у двір можуть лише машини комунальних та екстрених служб.

Загалом новобудови, продаж яких відбувається у Житомирі, мають безліч переваг відносно будинків старого типу. Новобудови обладнані якісним освітленням, сучасними ліфтами, системами безпеки, що дозволяють комфортно жити у такому будинку.

Вигода від купівлі квартири в новобудові

Якщо ви бажаєте купити квартиру від забудовника, Житомир готовий запропонувати різноманітні варіанти. Купувати квартиру можна для життя або в інвестиційних цілях. Інвестиція у житло на етапі будівництва – вигідне вкладення. Ви купуєте квартиру у ще неготовому будинку за дешевою ціною. Як тільки будинок добудують та здадуть в експлуатацію, вартість квартири автоматично зросте. Продавши її, ви зможете заробити.

Квартиру необов'язково продавати одразу – її можна здавати в оренду. Відомо, що у великих містах нерухомість лише додає у ціні із року в рік. Тому, продавши квартиру за кілька років після купівлі, можна заробити ще більше.

Загальна інформація про ціни квартир та податки на покупку

Житомир – недороге місто. Вартість квартир тут суттєво нижча, ніж у Києві, Львові чи Одесі. Ціна квартири в Житомирі може бути у 2, а то й 3 рази менша, ніж у столиці України. На вартість житла впливає розташування будинку, наявність зручностей на прилеглій території, поверх тощо.

Купуючи квартиру, доведеться сплатити податок у розмірі 1% від вартості житла і стільки ж перерахувати до Пенсійного фонду. Від сплати податків звільняються особи, які стояли у черзі на квартиру та ті, хто купує житло вперше. Крім того, не сплачують податки учасники АТО, ветерани Другої світової війни, діти-сироти та деякі інші категорії громадян.

Ціни на новобудови в інших містах

Зарічанивід ‍23 000 ₴ / м2
Бердичіввід ‍25 000 ₴ / м2
Попільнявід ‍17 050 ₴ / м2
Коростеньвід ‍10 000 ₴ / м2
Звягель (Новоград-Волинський)від ‍29 000 ₴ / м2
Макаріввід ‍19 000 ₴ / м2
Фастіввід ‍34 650 ₴ / м2
Ясногородкавід ‍16 200 ₴ / м2