Новобудови Дніпра

Продаж квартир в ЖК від забудовників
Райони та мікрорайони
73 житлові комплекси

Новобудови Дніпра

Дніпро – економічний велетень сходу України. Тут знаходиться безліч промислових підприємств, де працюють сотні тисяч людей. Місто розширюється, у зв'язку з чим з'являються нові ЖК. Список їх менший, ніж у інших містах-мільйонниках. Однак, якщо ви бажаєте купити квартиру від забудовника, Дніпро може запропонувати вам різноманітні варіанти.

Які пропозиції існують на первинному ринку Дніпра?

Усі ЖК Дніпра поділяються на 4 класи: економ, комфорт, бізнес та еліт. Перший клас – відносно недороге житло. Воно включає в собі усе необхідне для комфортного життя.

Клас комфорт ідеально підходить для сімей. Житло створене із якісних матеріалів, тут передбачене комфортне планування та різноманітні зручності на території. Вартість квартири зазвичай є високою.

Новобудова бізнес-класу створюється згідно індивідуального проєкту з використанням дорогих матеріалів. У квартирах передбачені високі стелі та додаткові приміщення. Сам будинок облаштований власною інфраструктурою та сучасними технічними пристроями.

Елітне житло – найдорожчий клас новобудов. Купити нерухомість в елітному будинку можуть лише заможні люди. Такі будинки розташовані у фешенебельних районах та облаштовані максимальним пакетом переваг, які передбачені у новобудовах.

У Дніпрі можна купити житло з різноманітним плануванням. Нова квартира зазвичай має від 1 до 4 кімнат. Також в місті можна знайти дворівневі апартаменти, студії та смарт-квартири.

Придбати житло можна як у введеному в експлуатацію комплексі, так і в ЖК, що знаходиться в процесі будівництва. Надійніше купувати квартиру у готовому будинку. Однак, якщо вкласти кошти на етапі будівництва, можна дуже добре заощадити. Переваги є як у першому, так і в другому випадку. Не можна однозначно стверджувати, на якому етапі будівництва краще вкладати кошти в квартиру.

Зазвичай апартаменти у новобудовах продаються без ремонту. Знайти нову квартиру з ремонтом в Дніпрі досить складно.

У багатьох будинках передбачене індивідуальне опалення, хоча на ринку також є варіанти апартаментів з центральним теплопостачанням.

Де розташована більшість новобудов та чому?

Новобудови знаходяться практично у кожному районі Дніпра, але більш активно забудовуються спальні райони міста. Якщо ви бажаєте купити квартиру в новобудові, зверніть увагу на Амур-Нижньодніпровський район. Це велика адміністративна частина міста з розвиненою інфраструктурою. Тут розташовані офісні та торгові центри, магазини, кафе, аеродром «Кам’янка».

В Індустріальному районі Дніпра також можна придбати нову нерухомість. Новобудови тут розташовані поруч зі старими будинками. Район має кілька лісопаркових зон та необхідну інфраструктуру. Вважається комфортним для проживання.

Ті, кому подобається бути у вирі подій, будуть зацікавлені у придбанні нерухомості у центральній частині Дніпра. Тут вирує життя сучасного мегаполісу – багато ресторанів, кафе, кінотеатрів, медичних закладів, торгових та розважальних центрів. Ціни на квартири в центральній частині міста вищі, ніж у спальних районах. Але це цілком виправдано, адже за ці кошти власник отримує можливість жити у престижному районі з багатою інфраструктурою.

Які зручності є у новобудовах?

Сучасні ЖК Дніпра мають безліч переваг, порівняно зі старими будинками. Це – закрита територія, куди стороннім вхід заборонений. У деяких ЖК передбачена цілодобова охорона, завдяки чому можна не турбуватись за безпеку сім'ї та майна.

Оскільки Дніпро – місто, яке розташоване на головній річці України, деякі елітні житлові комплекси мають не лише вихід до води, а й причали для водного транспорту.

Двори ЖК облаштовані дитячими та спортивними майданчиками. Тут є розвинена інфраструктура. Наприклад, приватні дитячі садки, тренажерні зали, SPA-центри, басейни. Практично в кожному будинку є аптека, продуктовий магазин та пральня з хімчисткою. У багатьох будинках знаходиться перукарня чи повноцінний салон краси.

Перевага сучасних багатоповерхових будинків Дніпра – панорамні вікна, звідки відкривається чудовий вигляд.

Деякі будинки оснащені власною підстанцією, завдяки чому мешканці можуть не побоюватися перебоїв з електрикою.

У більшості сучасних житлових комплексів повністю вирішена проблема з паркуванням. Власники квартир мають одне або кілька місць для паркування. Також передбачено паркування для гостей. При цьому двори багатьох будинків вільні від машин – за необхідності туди можуть проїхати лише автомобілі комунальних та екстрених служб.

Багато новобудов облаштовані озелененими терасами та зеленими зонами, що сприяє постійному контакту людини з природою та створює гарні екологічні умови.

Вигода від купівлі квартири в новобудові

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові, Дніпро – це ідеальне для цього місто. Це розвинений промисловий центр. Зазвичай ще на етапі будівництва інвестори купують тут квартири у новобудовах. Продаж готового житла надалі зазвичай приносить гарний прибуток.

Частина інвесторів вирішує не продавати квартири, а здавати в оренду. Оскільки багато людей приїжджають до Дніпра працювати чи навчатися, попит на оренду житла тут колосальний. Квартири в спальних районах міста та центрі однаково затребувані. Попит є як на однокімнатні, так і багатокімнатні апартаменти, незалежно від класу ЖК.

Загальна інформація про ціни квартир та податки на покупку

Ціна квартири в Дніпрі залежить від безлічі факторів. Насамперед від типу житлового комплексу, кількості кімнат, поверху, наявності балкона, панорамних вікон та інших зручностей. Вартість житла залежить від району. Апартаменти, розташовані у фешенебельних частинах міста, коштують дорожче, ніж у спальних районах.

Купуючи квартиру, доведеться сплатити податок у розмірі 1% від вартості житла. Стільки ж треба буде перерахувати до Пенсійного фонду. Від податку звільняються учасники АТО, діти-сироти, ветерани Другої світової війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та деякі інші категорії громадян. Також не платять податок особи, які купують житло вперше або ті, що стояли у черзі на квартиру.

Ціни на новобудови в інших містах

Запоріжжявід ‍29 208 ₴ / м2
Горішні Плавнівід ‍29 616 ₴ / м2
Полтававід ‍35 495 ₴ / м2
Пісочинвід ‍13 000 ₴ / м2
Харківвід ‍31 951 ₴ / м2
Кропивницькийвід ‍40 150 ₴ / м2
Черкасивід ‍28 336 ₴ / м2
Сумивід ‍23 905 ₴ / м2
Миколаїввід ‍29 885 ₴ / м2
Южноукраїнськвід ‍13 500 ₴ / м2
Березаньвід ‍26 000 ₴ / м2
Южневід ‍27 950 ₴ / м2
Ілічанкавід ‍25 937 ₴ / м2
Броваривід ‍28 325 ₴ / м2
Васильківвід ‍27 720 ₴ / м2
Одесавід ‍46 527 ₴ / м2
Зазим'явід ‍23 500 ₴ / м2
Київвід ‍60 504 ₴ / м2
Калинівкавід ‍26 750 ₴ / м2
Вишневевід ‍33 650 ₴ / м2