Новобудови

Продаж квартир в ЖК Sea Town

Планування
Квартири
1
2
3
від
від
31 724 ₴
до
до
76 895 ₴
від
від
37 м²
до
до
84 м²
60 квартир
60 квартир
1-кімнатна квартира, від 31 724 ₴, 44.8 м², ЖК Sea Town
‍31 724 ₴
‍708 ₴ за м2
1 кімната44.8 м21 із 10
вулиця Академіка Сахарова, 14
Будинок 1
здано в 2 кв. 2024
1-кімнатна квартира, від 33 025 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 025 ₴
‍870 ₴ за м2
1 кімната37.96 м212 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 33 405 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 405 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната37.96 м24 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 33 405 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 405 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната37.96 м27 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
Переглядайте квартири на схемі будинку
Квартири картками, списком... Це зручно, але давайте подивимося на будинок повністю!
1-кімнатна квартира, від 33 405 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 405 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната37.96 м28 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 33 405 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 405 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната37.96 м29 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 33 405 ₴, 37.96 м², ЖК Sea Town
‍33 405 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната37.96 м210 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м22 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м23 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м24 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м28 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м29 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м21 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м210 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 34 337 ₴, 39.02 м², ЖК Sea Town
‍34 337 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната39.02 м211 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 35 446 ₴, 40.28 м², ЖК Sea Town
‍35 446 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната40.28 м22 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 35 446 ₴, 40.28 м², ЖК Sea Town
‍35 446 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната40.28 м21 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 35 446 ₴, 40.28 м², ЖК Sea Town
‍35 446 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната40.28 м28 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 35 446 ₴, 40.28 м², ЖК Sea Town
‍35 446 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната40.28 м29 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026
1-кімнатна квартира, від 35 446 ₴, 40.28 м², ЖК Sea Town
‍35 446 ₴
‍880 ₴ за м2
1 кімната40.28 м211 із 19
вул. Сахарова, 20
Будинок 2
здача у 2 кв. 2026