Центральний

Центральний

від ‍650 ₴ / м2
 $20

Новобудови Центральний  3 об'єкти в продаже

ЖК Центральний-Преміум
від ‍22 300 ₴ / м2
 $760
Здача: 2 кв. 2023
Ірпінь, вул. Соборна
ЖК Центральний-2
від ‍22 800 ₴ / м2
 $770
Здано в 2 кв. 2022
Ірпінь, вул. Університетська, 3/1, 3/2, 3/3
ЖК Центральний
від ‍650 ₴ / м2
 $20
Здано в 4 кв. 2018
Ірпінь, вул. Дем'яна Попова, 26

Всі ЖК Центральний на мапі

Будує житлові комплекси в Ірпені

Про будівельну компанію Центральний

Центральний – це молода компанія, яка активно розвивається на ринку нерухомості України та вже встигла завоювати неабиякий авторитет серед мешканців Ірпеня. За понад 8 років плідної роботи спілка не лише стала лідером серед девелоперів, але виправдала довіру інвесторів, адже пропонує клієнтам сучасне комфортне житло. "Центральний" не лише будує квартири, передусім спілка створює якісні та багатофункційні житлові комплекси з необхідною інфраструктурою.  

Ошатне зелене подвір'я з фонтанами та дитячими майданчиками, стильний головний вхід, підземний паркінг, торговельні площі — все це є частиною єдиного архітектурного стилю.

Успіху компанії сприяло будівництво житлового комплексу бізнес-класу Центральний у самому центрі міста. Сьогодні житловий комплекс Центральний – це один 10-поверховий будинок вищої якості. ЖК Центральний – це життя у центрі комфорту. Комплекс розташований на тихій вулиці у серці Ірпеня, у той же час близько до траси, тож дістатися до київського метро можна за 15-20 хвилин. Будинок має власну озеленену територію, паркінг та дитячий майданчик, що охороняються. У під'їздах передбачено пандуси, кодові замки та кімнати консьєржа. У відстані кроку знаходяться різні освітні, медичні та культурно-розважальні заклади.

Принцип забудовника – не залежати від коштів інвесторів. До того ж, фірма пропонує купити житло на виплат до 18 місяців. 

Центральний: живи сьогодні - плати завтра! Компанія створює філософію, центром якої є надійність, якість та цілісний підхід до бізнесу.